string(15) ""
» Blog » Księga Potworów - wygrzebaniec z polterforum
19-01-2012 19:35

Księga Potworów - wygrzebaniec z polterforum

W działach: rpg, inicjatywy, inspiracje | Odsłony: 27

Dziś coś z zupełnie innej beczki, a mianowicie szybka polecanka rzeczy o której przypomniałem sobie apropo przymiarek nerv0a do odpalenia projektu "Księga przygód".

Pomysł zacny i wart polecenia, sam zamierzam zresztą skrobnąć coś na przynajmniej pierwszą edycję. Obawiam się jednak, że podzieli los bardzo podobnej w założeniach Puszki Pandory, która to padła po 5 bodajże edycji. (Czemu inicjatywo RPGowa umierasz? :P).

A polecanka ze wstępu to Pomysły na księgę potworów leżące w otmętach polterowego forum. Inicjatywa sprzed prawie 10! już lat, jeszcze z czasów dnd.pl. Jeżeli tylko przebijecie się przez zgubione w czasach Wielkiej Fuzji formatowanie, znajdziecie tam wiele ciekawych pomysłów na mniej lub bardziej niekanoniczne wykorzystanie kanonicznych potworów.

Komentarze


~Enc

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dzięki za link. :)

Szykuję coś takiego do FATE - szukałem tego tematu na Polterze, ale (nie wiem czemu) nie mogłem nigdzie go znaleźć.
19-01-2012 19:44
Blanche
   
Ocena:
+4
Nawet, jeśli Księga przygód padnie po kilku edycjach (co jest niestety możliwe) to jednak zdąży się w jej ramach zebrać trochę materiałów. :)
19-01-2012 19:59
nerv0
   
Ocena:
0
Dzięki za link, formatowanie to rzeczywiście mały potworek, ale da się czytać. :)

A jeśli Księga padnie (co rzeczywiście jest całkiem prawdopodobne po kilku edycjach) to trudno, byle tylko złapać w jej trakcie kilka pomysłów. Bo ja i tak dalej będę ciągnął swój Almanach. :)
20-01-2012 13:42

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.