string(15) ""
» Blog » Ermitano - daromowy minidodatek do Aspiradora
29-05-2014 11:54

Ermitano - daromowy minidodatek do Aspiradora

W działach: rpg, prezenty, aspiradora, za free, nic o odkurzaczach, dodatkowe dodatki, dla fanów, system żyje | Odsłony: 205

Ermitano - daromowy minidodatek do Aspiradora

Dziś coś z zupełnie innej beczki, albowiem nie dalej jak wczoraj ogłoszono wyniki trzeciej edycji konkursu Rzut na Inicjatywę, w którym to moja gra fabularna Aspiradora - Buczący Horyzont zdobyła wysokie drugie miejsce oraz masę przychylnych komentarzy jurorów. Oczywiście nadal można dorzucać się do pieca.

Specjalnie z tej okazji na oficjalnym polterblogu autora systemu Aspiradora udostępniony został darmowy mini-dodatek wprowadzający do gry nowy typ postaci: Ermitano - to wszelkiej maści pustelnicy, czarownicy, dziwacy, mędrcy i święci szaleńcy, z którymi wyższy kosmiczny porządek może skrzyżować ścieżki soldato sekcji 44. Dodatek w tak poręcznym jak innowacyjnym dla polskiego rynku RPG formacie .jpg dostępny jest u góry tego postu.

Pełną wersję alfa systemu Aspiradora - Buczący Horyzont znajdziecie na oficjalnym niepolterblogu autora, czyli na stronie grynarracyjne.pl. Tylko dziś jego cena została obniżona o połowę do kwoty 0 złotych.

 

Komentarze


Porywacz
   
Ocena:
0

Um, co to znaczy "daromowy"?

30-05-2014 00:23
sil
   
Ocena:
0

Że możesz się z nim zapoznać zadaromo. Nie dajesz pieniążków, a masz. Fajnie nie?

30-05-2014 10:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.