string(15) ""
» Blog » Projekt Indeks czasopism
17-04-2016 14:26

Projekt Indeks czasopism

W działach: Historia RPG, Projekty | Odsłony: 214

Projekt Indeks czasopism

Kolejny projekt tłukący się po mojej głowie od kilku lat, z gatunku 'misjonarskich', jak nazwał je pan Borejko ;)

Celem jest zindeksowanie 'wszystkich' czasopism tematycznych, związanych w jakimś stopniu z grami fabularnymi, lub przynajmniej pojedynczych numerów czasopism nie związanych, jak niektóre Fenixy. Indeks póki co, jest w jednej zakładce, ale rozrasta się coraz bardziej, więc, by podnieść przejrzystość planuje w przyszłości podzielić go na kilka tematycznych, jeszcze nie do końca to przemyślałem. Przyporządkowanie artykułów, jeśli nie jest oczywiste i nie wynika z samej zawartości tekstu, jest oczywiście subiektywne. Czasem coś ląduje w Almanachu MG, czasem w publicystyce, różnie bywa. Mam nadzieję, że komuś, do czegoś się to przyda i że podział jest w miarę czytelny? Sam robię to dla 'misjonarskiej' satysfakcji i dlatego, że kręci mnie wypełnianie tabelek ;)

Plany były ambitne, przy założeniu, że będę wklepywał jedno czasopismo dziennie, miałem skończyć w niecały rok. Przez pierwszy miesiąc udawało mi się wklepywać nawet dwa czasopisma, ale nie lubię obowiązków i rutyny, więc gdy tylko pojawiła się okazja, w postaci The Division, szybko porzuciłem projekt. Na szczęście gra stała się dla mnie niegrywalna i powinna zmienić tytuł na The Glitch, więc udało mi się powrócić do projektu. Na jak długo, sam jeszcze nie wiem, ale postępy będą na pewno ;)

Jeśli komuś zależy na jakimś konkretnym numerze jakiegoś czasopisma, oczywiście mogę je wklepać poza kolejnością, jeśli oczywiście takowy posiadam.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VNp2jd-Of5_q4l-I83YitxT_u1eEEXnIhzCpibS83JU/edit#gid=0

 

2
Notka polecana przez: Kratistos, TO~
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Kratistos
   
Ocena:
0

Polecam nowe Dark Souls III- aż chce się wrócić do pracy po takim wypoczynku;]

17-04-2016 15:19
TO~
   
Ocena:
0

Fajnie, że Ci się chciało :)

17-04-2016 17:38
shohei
    Aktualizacja
Ocena:
0

Mała tygodniowa aktualizacja, przybyło kilka czasopism. Oczywiście w kolejce wciąż czekają MiMy i Gwiezdne Piratay, plus cała masa mniej licznych wydawnictw.

Fanzin K6 0-2; Fantazyn 4-6; Inferno 0-3; Kruk 1-3; Chronicles 1; Łowca Dusz 3-5.

24-04-2016 13:13

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.