Blog - gry

Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.

Axel: Wielka Ucieczka - premiera!

26-05-2010 21:40
5
Komentarze: 0
W działach: gra, grypc, gamedev, gry, dla dzieci
21 maja wydaliśmy naszą pierwszą, większą produkcję. Gra nosi tytuł Axel: Wielka Ucieczka, może być dobrym prezentem dla dzieciaków na Dzień Dziecka. Demo ściągniecie stąd. Gra zawiera elementy RPG, a także dwie minigry. Elementy przemocy w zasadzie nie występują, gra przeszła przez PEGi 3+. Dobrze wypadł dubbing z udziałem chociażby Suszyńskiego. Grę kupicie online, w Empikach, Mediamarkt i innych większych sklepach. Pozdrawiam serdecznie, Michał.

Początek Drogi - moje pierwsze skończone opowiadanie.

10-08-2009 18:21
1
Komentarze: 7
W działach: gry, poltergeist, książka
Zmierzchało już, gdy zatrzymał się przed bramą miasta. Strażnicy spoglądali spode łba, sierżant wymownie położył dłoń na rękojeści miecza. - Czego tu chcesz? Blizna był do tego przyzwyczajony. Zwykli ludzie bali się go otwarcie, a pozostali ukrywali strach pod maską arogancji. Zdecydowanie wolał tych pierwszych, bo nie musiał wdawać się w niepotrzebne dysputy. Strażników było siedmiu, w sam raz, żeby powstała nowa, fascynujące „legenda” o dokonaniach najemnika. Jednak tym razem nie chciał zabijać lub raczej nie mógł. Pierwszy raz ktoś zapłacił Bliźnie za to by nie zabijał i zaintry...

Mła

10-08-2009 18:19
2
Komentarze: 2
W działach: gry, poltergeist
Witam serdecznie wszystkich polterowiczów.  Od niedawna prowadzę dział modergeist poświęcony przede wszystkim produkcji fanowskiej. Mam nadzieję, że będzie to trwało jak najdłużej :) Pozdrawiam,Sher.