Wieści

Wyświetlono rezultaty 1-20 z 3559.
Nowość: Oblężenie

Nowość: Oblężenie

01-06-2013 08:00 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
"Odległa planeta w Zewnętrznych Rubieżach nie ma znaczenia strategicznego ani politycznego, a jednak została zaatakowana przez Separatystów. Wysłani na Lanteeb Obi-Wan Kenobi i Anakin Skywalker odkrywają jej sekret – lecz mogą nie zdążyć go ujawnić. Ścigani przez roboty bojowe Separatystów chronią się w górniczej wiosce, która staje się pułapką…"

W sklepach pojawiło się dziś Oblężenie autorstwa Karen Miller. Druga część dylogii Gambit liczy 416 stron i kosztuje 37,80 zł.
Zamknięcie działu Star Wars

Zamknięcie działu Star Wars

01-06-2011 20:04 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 9
Redakcja działu Star Wars informuje, iż z 1 czerwca dział ulega dezaktywowaniu. Część redakcji poświęci się innym obowiązkom w ramach serwisu, część z niego odejdzie.

Chcielibyśmy podziękować za sześć barwnych i pełnych wrażeń spędzonych wspólnie lat, w przeciągu których tak Gwiezdne wojny jak i starwarsowa społeczność dynamicznie się rozwijały. Na rozstaju dróg Wam i sobie życzymy utrzymania tego trendu oraz jak najlepszych wrażeń związanych z gwiezdną sagą.
Wektor #2 - recenzja

Wektor #2 - recenzja

30-05-2011 20:14 | Grzesiek 'SethBahl' Adach
"Klapa, niestety, klapa. Nie jest mdły, to trzeba Wektorowi oddać – ma swoje momenty świetności, jak i druzgocące klęski – ogółem przeważa jednak odczucie zawodu. Dotyczyło to pierwszego tomu, zdominowanego przez bardzo słaby fragment z Rycerzy Starej Republiki i dotyczy również drugiego."

Dział Star Wars zaprasza do zapoznania się z najnowszą aktualizacją. Dziś proponujemy wam lekturę recenzji drugiej części komiksowego crossovera Wektor. » więcej
Drobne zwycięstwa - recenzja

Drobne zwycięstwa - recenzja

23-05-2011 20:04 | Grzesiek 'SethBahl' Adach
"Fabularnie Drobne zwycięstwa to najsłabsza, bo najbardziej klasyczna z trzech wydanych do tego momentu miniserii. Po salwowaniu się ucieczką do nadprzestrzeni pod koniec My Brother, My Enemy, rebelianci wyskoczyli z niej nieoczekiwanie w 11. zeszycie serii, trafiając przypadkowo na imperialną stację paliw."

Dział Star Wars zaprasza do zapoznania się z najnowszą aktualizacją. Dziś proponujemy Wam lekturę recenzji siódmego wydania specjalnego Star Wars Komiks. » więcej
Star Wars Komiks Extra #2 - recenzja

Star Wars Komiks Extra #2 - recenzja

16-05-2011 19:31 | Grzesiek 'SethBahl' Adach
"W ramach pierwszego wydania Star Wars Komiks Extra czytelnicy mogli poznać jej inauguracyjny wątek pt. Niewolnicy Republiki (...). W drugim numerze Egmont uraczył nas dwoma ostatnimi fragmentami serii. Te, choć różnorodne pod względem tematyki i klimatu, prezentują się gorzej."

Dział Star Wars zaprasza do zapoznania się z najnowszą aktualizacją. Dziś proponujemy Wam lekturę recenzji drugiego numeru Star Wars Komiks Extra. » więcej
I.M.P.S. - recenzja

I.M.P.S. - recenzja

09-05-2011 23:58 | Grzesiek 'SethBahl' Adach
"Rok 1997 to nie tylko data premiery edycji specjalnej Gwiezdnych wojen. Właśnie wtedy, podczas renesansu zainteresowania światem Star Wars Kevin Rubio nakręcił, dysponując niewielkimi (chociaż do dziś ieosiągalnymi dla wielu twórców fan filmów) środkami, epizod tego cyklu."

Dział Star Wars zaprasza do zapoznania się z najnowszą aktualizacją. Dziś proponujemy wam lekturę recenzji fanfilmu I.M.P.S. – The Relentless. » więcej
Wektor #1 - recenzja

Wektor #1 - recenzja

02-05-2011 15:49 | Grzesiek 'SethBahl' Adach
"Elementem, wokół którego koncentruje się cała akcja, jest kolejny potężny artefakt Sithów – talizman posiadający moc zamieniania napotkanych istot w bezmózgie potwory za pomocą zarazy znanej fanom pierwszej części gry o rycerzach Starej Republiki."

Dział Star Wars zaprasza do zapoznania się z najnowszą aktualizacją. Dziś proponujemy wam lekturę recenzji pierwszej części komiksowego crossovera Wektor. » więcej
FOTJ: poprawiona notka o Ascension

FOTJ: poprawiona notka o Ascension

01-05-2011 14:22 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
Na internetowej witrynie wydawnictwa Random House pojawiła się poprawiona wersja notki fabularnej dotyczącej Ascension, ósmego tomu serii Fate of the Jedi.
Wywiad: Karpyshyn dla SW.com

Wywiad: Karpyshyn dla SW.com

01-05-2011 14:17 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
Na oficjalnej stronie Gwiezdnych wojen zamieszczono wywiad z Drewem Karpyshynem, któremu powierzono napisanie książki, której akcja toczyć będzie się wokół Dartha Revana.
Wojny klonów: The Valsedian Operation, część 14

Wojny klonów: The Valsedian Operation, część 14

01-05-2011 14:09 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
Na oficjalnej stronie Gwiezdnych wojen pojawił się czternasty odcinek The Valsedian Operation - internetowego komiksu towarzyszącego trzeciemu sezonowi Wojen klonów.
Trzecie spojrzenie: Choices of One

Trzecie spojrzenie: Choices of One

01-05-2011 13:54 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
W Internecie pojawiła się poprawiona wersja okładki najnowszej powieści Timothy'ego Zahna - Choices of One.
W USA: Darth Vader i Legacy

W USA: Darth Vader i Legacy

01-05-2011 13:35 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
W Stanach Zjednoczonych pojawiły się w sklepach komiksowych nowe gwiezdnowojenne zeszyty czołowych serii:
Dziedzic Imperium: komentarze, fragment szósty

Dziedzic Imperium: komentarze, fragment szósty

01-05-2011 13:22 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
Na Facebooku pojawił się szósty przypis do rocznicowego wydania Dziedzica Imperium.
Nowość: Niezwyciężony

Nowość: Niezwyciężony

26-04-2011 08:00 | Grzesiek 'SethBahl' Adach
"Konflikt między Jedi a Galaktycznym Sojuszem wszedł w ostateczną fazę. Straty obu stron są druzgocące, ale gra toczy się o najwyższą stawkę: przyszłość galaktyki."

W sklepach pojawiła się dziś kolejna powieść z serii Dziedzictwo Mocy - Niezwyciężony autorstwa Troya Denninga. » więcej
Clone Wars Adventures #5 - recenzja

Clone Wars Adventures #5 - recenzja

25-04-2011 23:57 | Grzesiek 'SethBahl' Adach
"Clone Wars, zarówno te telewizyjne jak i te komiksowe, pomimo początkowych kontrowersji zadomowiły się w uniwersum Star Wars już na dobre. Jakkolwiek ta konwencja nie wszystkim się podoba, ma swoją tożsamość, dzięki czemu nie jest nijaka, w przeciwieństwie do sporej części Expanded Universe."

Dział Star Wars zaprasza do zapoznania się z najnowszą aktualizacją. Dziś proponujemy wam lekturę recenzji piątego komiksu z serii Clone Wars Adventures. » więcej
Dziedzic Imperium: komentarze, fragment piąty

Dziedzic Imperium: komentarze, fragment piąty

21-04-2011 20:57 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
Na Facebooku pojawił się piąty przypis do rocznicowego wydania Dziedzica Imperium.
Wojny klonów: kolejne dwa odcinki wieczorem

Wojny klonów: kolejne dwa odcinki wieczorem

21-04-2011 13:20 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
Dziś (w czwartek) o godz. 19:00 na Cartoon Network zostaną wyemitowane kolejne odcinki trzeciego sezonu Wojen klonów - Korupcja i Akademia. » więcej
Niewolnicy Republiki - recenzja

Niewolnicy Republiki - recenzja

18-04-2011 22:03 | Grzesiek 'SethBahl' Adach
"Henry Gilroy postanowił tę publikację rozpocząć odważnie – bitwa o planetę Kiros kończy się zwycięstwem Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera i jego młodej padwanki, jednak okazuje się, że cała populacja Togrutan (...) w międzyczasie gdzieś znikła."

Dział Star Wars zaprasza do zapoznania się z najnowszą aktualizacją. Dziś proponujemy Wam lekturę recenzji pierwszego numeru Star Wars Komiks Extra. » więcej
W USA: Rescues TPB

W USA: Rescues TPB

16-04-2011 20:15 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
W księgarniach za oceanem pojawiło się kolejne zbiorcze wydanie komiksów Invasion. Autorami miniserii Rescues są Tom Taylor (scenariusz), Colin Wilson (rysunek) i Wes Dzioba (kolory).
Premiera Dziedzica Imperium przesunięta

Premiera Dziedzica Imperium przesunięta

16-04-2011 20:06 | Grzesiek 'SethBahl' Adach | Komentarze: 0
Premiera wznowienia Dziedzica Imperium, najsłynniejszej starwarsowej powieści Timothy'ego Zahna, została przesunięta na 28 czerwca.