Blog - Varia

Wyświetlono rezultaty 1-4 z 4.

Płoń, święty ogniu!

10-04-2009 11:08
0
Komentarze: 12
W działach: Varia
Płoń, święty ogniu!
W zasadzie to ciężko mi coś cokolwiek napisać, żeby to było w miarę wyważone. Może tak – parę lat temu sporą popularność zdobył pewien komiks sieciowy (niezły z resztą), z którego jeden pasek błyskawicznie stanął mi przed oczami. Stanął po tym, jak kumpel podrzucił mi tego newsa do przeczytania. I tu następuje brak słów z mojej strony. Widocznie cywilizacja jest jeszcze spory kawałek stąd. Swoją drogą ciekawe czemu nie wrzucili Żydów do tego zadania – jak już jechać po bandzie to na całego. Chociaż może Turcy są mniej "banalni". Taka mała... awangarda.

Kotek do wynajęcia

24-01-2009 17:14
1
Komentarze: 12
W działach: Kot, Varia
Kotek do wynajęcia
Ostatnio blogosferowe marudy strasznie marudzą na notki o kotach. Tak jakby ich lektura była obowiązkowa, eh? :> Może to jakiś compulsory blog reading jest. Anyway, nie o tym chciałem. Otóż nie jest wcale z tymi kotami tak "najgorzej". U nas co prawda szaleją wpisy blogowe, za to w Japonii... :> . W Japonii widzicie 10 baksów płacą za godzinkę z kotkiem. Mądre, pomysłowe biznesowe głowy. Co prawda za pieska chcą tyle samo (co za bezguście), ale liczy się fakt. Wypożyczyć też możecie koleżankę, małżonka, a nawet matkę. Dziwni ci Japończycy. Więcej w Rzeczpospolitej.

In a world where one man voices all the movie trailers…

02-09-2008 22:11
10
Komentarze: 5
W działach: Varia
In a world where one man voices all the movie trailers…
Co prawda Pablo Francisco nieźle go podrabia, jednak w sumie to to nie to samo... ;]. Zmarło się Donowi LaFontaine'owi. Przestaną robić trailery do filmów, I tell you.

Najmroczniejsze, najźlejsze

06-06-2008 19:03
0
Komentarze: 7
W działach: Varia
Najmroczniejsze, najźlejsze
Ale mi się długo zdjęcia zrzucają z aparatu... No, nieistotne. Na Polterze co prawda są jakieś Cthule czy inne WoDy, ale tak się składa, że u siebie w mieście znalazłem źródło wszelkiego ZŁA. I wreszcie przechodziłem tam aparatem ;]. Gorzów Wlkp., ul. Teatralna ileśtam.