Pamięć zwana imperium
string(15) ""
» Blog » SWU Behind the Scenes #3
07-02-2007 13:02

SWU Behind the Scenes #3

W działach: Star Wars Universe | Odsłony: 1

SWU Behind the Scenes #3
Z PĄWIĄSZĄWANIEM URORURODZIURODZIN. To napisała Sowa w Kubusiu Puchatku. Jakiś rok temu (no, prawie półtorej) podjąłem współpracę z Poltergeistem, jako redaktor i textwriter działu Star Wars Universe. Dziś, jako redaktor prowadzący tenże dział mogę z przyjemnością powiedzieć - mamy 2 latka.

A pracy było sporo. Po pierwsze trafiliśmy na moment, w którym przeba było budować dział niemal od zera (ale to jeszcze na konto urodzin poprzednich). Po drugie SWU straciło szefa działu, co spowodowało niemałe zamieszanie. Wreszcie po trzecie udało się wdrożyć plan gruntownej restrukturyzacji działu - teraz wszystko zaczyna działać stabilnie i co ważniejsze - regularnie.

Dziś, z okazji drugich urorurodziurodzin SWU życzę Wam (i sobie) wszystkiego najlepszego :). Ażeby SWU rozwijało się równie dobrze i szybko co cały Polter, abyśmy byli w stanie zagwarantować Wam masę dobry, ciekawych artykułów i żeby Poltergeist przejął wreszcie władzę nad światem ;).

Na koniec mała reklama: zapraszam do lektury tekstu Jade Elenne o tym dlaczego kochamy Gwiezdne wojny, wszak wszycy je kochamy, prawda? ;).
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.