SethBahl

SethBahl
Imię i nazwisko: Grzesiek Adach
Dołączył: 9 lipca 2005
Miasto: Gorzów Wlkp.
Zainteresowania: Szerokie
Strona www: http://my.opera.com/SethBahl/blog/
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Witam serdecznie. Znajdujesz się na profilu (tudzież blogu) SethBahla w jego miejscu pracy - serwisie będącym Złem Wielkim a Przedwiecznym. Bloga poświęcam w większej części muzyce i działowi, który prowadzę (oraz od czasu do czasu publicystyce serwisowej o specyficznym humorze). Poza tym, prowadzę jeszcze blog prywatny, do wszystkiego linki znajdują się niżej. Enjoy!


» SethBahl.
Internet to aktualnie bardzo popularna rzecz. Źródło informacji, narzędzie rozrywki, sposób komunikacji z przyjaciółmi. Wraz ze zmieniającym się światem człowiek staje się coraz bardziej nowoczesny, ale też owe stawanie się następuje coraz wcześniej. Setki terabajtów durnych stron internetowych o wszelakich "złych" i "dobrych" treściach, dziesiątki komunikatorów internetowych, fora, chaty... Tak jak młodzi, tak i mali ludzie aż lgną do rozrywki i nowych ludzi, których właśnie dzięki Internetowi mogą poznać. Jest jednak (pomiędzy setkami innych oczywista) jedna ważna sprawa. Nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie kabelka... a może to być SethBahl. Chroń siebie i swoje dziecko.


» Poltergeist.
W redakcji Poltergeista jestem redaktorem prowadzącym dział Star Wars Universe oraz moderuję tu i ówdzie. Taki stan utrzymuje się mniej-więcej od roku, podczas gdy aktywnym użytkownikiem serwisu jestem od lat dwóch. Tutaj realizuję swoje pasje oraz pracuję z ludźmi, dla których (i tylko dla których) warto walczyć pośród szalejącego Zła i wszelkiej maści Proroków Ostatecznej Zagłady. Ale generalnie jest bardzo pozytywnie. Przynajmniej w rejonach, w jakich operuję. Zapraszam do lektury!


Aktualnie SethBahl ślęczy nad: Recenzjami Empire.

» W ostatnim tygodniu słuchałem najczęściej:


Aktywność

Artykuły: 1803
Noty: 2039
Wieści: 3559
Komentarze: 603
Posty na forum: 3331

Blog

Notki: 42
Polecenia: 41
Komentarze: 256
Odsłony: 296

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0