» Blog » Czasem trzeba sie pożegnać
23-01-2007 21:00

Czasem trzeba sie pożegnać

W działach: Dział RPG, Polter.pl | Odsłony: 61

Przychodzi czasem taki moment, ze trzeba zdecydować, co dalej. Wykonać krok naprzód i inne takie ;). Tym razem wypadło na mnie.

Nie jestem w stanie dalej pracować z Polterem tak intensywnie, jak do tej pory. Jestem już stary, mam nieco inne sprawy na głowie - niestety, równie ważne, jeśli nie ważniejsze. I musze się za nie wreszcie wziąć.

Zastanawiałem się nad tym chyba od października czy listopada i wreszcie przyszedł czas na decyzje. Polter to cholernie ważna rzecz w moim życiu, jedna z najważniejszych, prawdę mówiąc. Ale przychodzi taki dzien., kiedy trzeba powiedzieć "stop".

Pojawiłem się tutaj chyba w 2002 roku, szukając miejsca, gdzie mógłbym pracować w milej atmosferze. I znalazłem. Mały, ale fajny serwis, który miął zadatki na cos większego. Wtedy nie miąłem pojęcia, ze zostanę tu aż tak długo.

Z dniem dzisiejszym przestaje być redaktorem serwisu. Z żalem, ale niewiele mogę na to poradzić. Polter zawsze będzie dla mnie szczególnym miejscem w sieci. Najważniejszym.

Jednak ten serwis nie byłby tym, czym jest, gdyby nie Wy, gdyby nie Czytelnicy, którzy każdego dnia pokazywali mi, że warto cos robić, starać się, uczyć. To dzięki Wam widziałem, że warto inwestować czas w Poltera, zarywać noce i pracować nad sobą. Wasze uwagi zawsze były dla mnie najważniejszą oceną mojej pracy - cieszyłem się, gdy były pozytywne. Gdy trafiały się opinie niepochlebne, bywało, że przeklinałem na czym świat stoi - czasem zgodzenie się z kimś przychodzi mi wyjątkowo trudno ;). Ale zawsze starałem się wyciągać wnioski. Mam nadzieję, że wyciągałem właściwe.

Roniłem w serwisie różne rzeczy: pisałem, redagowałem, moderowałem, wreszcie prowadziłem dział tematyczny. Owszem, bywało ciężko. Ale powiem Wam, że nie znam lepszego miejsca i lepszych ludzi, z którymi można współpracować. Więc jeśli zastanawiacie się, gdzie warto zaistnieć w sieci, to znaleźliście właściwe miejsce ;).

Tak więc nie będę już straszył na forum jako moderator ;), irytował się z powodu źle napisanych wieści, flejmował pod tekstami (chociaż... ;)), kazał autorom przepisywać recenzje od nowa. Tak, będzie mi tego brakowało. Tak, życie ssie ;).

Chcę Wam w tym miejscu podziękować. Za to, że byliście i czytaliście. Za dyskusje, kłótnie, wytykanie literówek. Byliście najlepszym nauczycielem i chyba najbardziej wyrozumiałymi czytelnikami - wybaczaliście błędy i zawsze wracaliście.

To chyba tyle. Niniejszy blog zostaje na razie zawieszony. Będę miał ochotę i czas, to może doń wrócę, tym razem jako zwykły użytkownik.

Jeszcze raz dziękuję. Wy sprawiliście, że było warto :).
2
Notka polecana przez: Ardavel, Erykz
Poleć innym tę notkę

Komentarze


~Bartosz 'Kastor Krieg' Chilicki

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Roniłem w serwisie różne rzeczy: pisałem, redagowałem, moderowałem, wreszcie prowadziłem dział tematyczny. Owszem, bywało ciężko. [...]

Chcę Wam w tym miejscu podziękować. Za to, że byliście i czytaliście. Za dyskusje, kłótnie, wytykanie literówek


Khem, aż tak ciężko chyba nie było, eh, mate? ;P

Nie wygłupiaj się, kto nas przed Szeptem w Politycznym obroni? :D
23-01-2007 21:14
Erpegis
    Echhh
Ocena:
0
Polter bez Sejiego nie będzie już taki sam.
23-01-2007 21:40
Jeremiah Covenant
    Ojojoj,
Ocena:
0
Porażka krztynkę...
23-01-2007 21:45
~Wizz

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A ja tam mam dziwne deja vu... Nawet podwójnego. I do diaska - po co tak kategorycznie?
Notka ma wydźwięk nekrologu czy innej ostatniej woli, a sprowadza się do tego, co spotyka nas wszystkich w którymś momencie - życie (choć zapieraliśmy się ręcyma i nogyma) kopnęło nas do przodu i zagarnęło nasz cenny czas.
Smutne, acz nieuchronne - nie ma co się żegnać, dziękować i rozliczać się, tylko stwierdzić, że będzie się tutaj żadziej i nieregularnie.

Nie chcę być zrozumiany źle - ogrom pracy włożony w tworzenie i prowadzenie serwisu doceniam i jestem zań wdzięczny - ale nie widzę potrzeby aż tak kategorycznych gestów.

23-01-2007 22:05
Seji
    @Wizz
Ocena:
0
Ja bede czytal, bede odwiedzal. Ale pewnie juz nie 100 razy dziennie i z innej perspektywy. Zegnam sie jako redaktor - 5 lat to kawal czasu ;).
23-01-2007 22:11
~Wizz

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
No i w zasadzie o to mi chodziło ;) Nie pożegnanie, a zmiana punktu widzenia. A a propos flejmu - kiedyś pisałeś chyba, że redaktorstwo przeszkadzało Ci przywalić z "grubej rury" - czekamy z niecierpliwością :P

PS: Gafę strzeliłem, aż wstyd - "rzadziej" powinno być.
23-01-2007 22:20
Gruszczy
   
Ocena:
0
E tam, ja tam w to nie wierze. Po prostu aktualizuja mu oprogramowanie i robia migracje danych. Juz sie Seji raz zegnal (przynajmniej jeden pamietam) i wrocil. Pewnie wtedy robili mu to samo. Kto raz botem zostal, botem pozostanie :P:P:P Czasem tylko trzeba funkcjonalnosc rozszerzyc ;-)
23-01-2007 22:44
lucek
   
Ocena:
0
World's going down.
Seji odchodzi z Redakcji. Czas umierać.


l.
23-01-2007 22:48
iron_master
    ;(
Ocena:
0
Niedobrze, przeczuwam Ragnarok lub coś jeszcze gorszego.

Zawsze uważałem Ciebie za jeden z filarów serwisu. Jako zwykły szary użytkownik nie miałem okazji za bardzo poflejmować czy się inaczej zapoznać, ale widziałem pracę jaką wkładasz w ten serwis. Teraz to już nie będzie to samo. Szkoda, naprawdę szkoda. Nie odbieraj tego źle, nie zawsze ma się czas, to zawsze kiedyś przychodzi.

Polter bez Sejiego to jak żołnierz bez karabinu.

Tyle od jednego z setek użytkowników stojących z boku. Pozdro
23-01-2007 23:15
13918

Użytkownik niezarejestrowany
    Zes zarzadzil...
Ocena:
0
23-01-2007 23:16
Qball
   
Ocena:
0
Damn. Żeś mnie roczulił Sedżaj. A miałem taki dobry humor dzisiaj a tu taka wiadomość.

Ale.. Ale.. Ale!... Ale... - cytując pewien znany i lubiany polski kabaret.
Żegnasz się więc jako redaktor ale nie żegnasz się z nami: P-społecznością. Więc nie jest tak źle:)
Jeszcze będzie okazja pogadać i poflejmować ;)
23-01-2007 23:20
Malgosia
   
Ocena:
0
Ekhm, świat się kończy. Ale z GGFF-u nie odchodzisz, co? Bo kogo w końcu będę rewidowała :>
23-01-2007 23:32
Seji
    @Gosia
Ocena:
0
Po cos sie dalem wybrac, nie? ;)

Jak ktos bedzie ciekaw, co u mnie,t o powinienem od czasu do czasu aktualizowac bloga na my.opera.com (adres wyzej w profilu). Teraz czeka mnie toche sprzatania, a potem dwa tygodnie w Norwegii. Wiec pewnie troche popisze i powrzucam zdjec. A co dalej - zobaczymy :).
23-01-2007 23:39
~Miroe

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
 • Żebym wiedział wcześniej, tobym dziś twoje zdrowie wypił, a tak... Wpadnij na R-kon, to urządzimy stypę :P
  23-01-2007 23:49
  rincewind bpm
     
  Ocena:
  0
  :(
  24-01-2007 00:03
  Neurocide
     
  Ocena:
  0
  Najpierw sie dowiaduję o Kapuścińskim a teraz to. Dzięki za niegdysiejsze wsparcie dla Erpegowca, przygody, teksty i takie tam, za tych kilka spotkań na konach i za te kostki ;) Za 5 lat też postanowie dorosnąć.
  24-01-2007 00:10
  Qball
     
  Ocena:
  0
  A mieliśmy organizować kon o dinozaurach... buuu.

  W Norwegii mają jakieś? :)
  24-01-2007 00:16
  13918

  Użytkownik niezarejestrowany
      Fandom go wywalił...
  Ocena:
  0
  i nie chce się przyznać...i tyle
  24-01-2007 00:31
  Qball
     
  Ocena:
  0
  Jakiś pesymistyczny nastrój masz dizsiaj drogi Borejko. Wpisali Cię na oficjalną listę zrzeszonych w fandomie czy jak? :P
  24-01-2007 00:38
  Ghost
     
  Ocena:
  0
  Polter Bota wyłączył? No co to się dzieje na tym świecie? :/
  24-01-2007 00:52

  Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.