string(15) ""
» Blog » Tym, co pierwszy raz
10-02-2013 15:18

Tym, co pierwszy raz

Odsłony: 0

Tym, co pierwszy raz
Kwestia ściągania nowej krwi do środowiska epregowego była już omawiana wielokrotnie, jednak niezależnie czy widzicie w tym sens czy nie - faktem jest, że prawdopodobnie nie ma na chwilę obecną w Polsce publicznie dostępnej autorki od początku do końca zaprojektowanej z myślą o ludziach nie próbujących wcześniej swoich sił w erpegach i w nich właśnie widzących głównego odbiorcę. Zastanawiając się nad wyborem odbiorcy właśnie przygotowywanej amatorki pt. Nefarious Bastards zdecydowaliśmy się spróbować zapełnić tą lukę.

Czyli Kuzz opisuje, jakie elementy powinna według nas posiadać gra od podstaw projektowana dla graczy bez doświadczenia. Tekst możecie znaleźć na blogu Turkey Enterprises.

Przy okazji informuję, że moją erpegową pisaninę będę uskuteczniał w tamtym miejscu. Blogger ma swoje wady, ale przynajmniej posiada wygodny edytor notek i statystyki odwiedzin. Z kolei teksty nieerpegowe będę zamieszczał na moim prywatnym poletku, Bobrowni. Zapraszam do regularnego odwiedzania obu tych miejsc.
Komentarze pod tą notką zostały zablokowane przez autora.