string(15) ""
» Blog » Rozpoznaj je wszystkie!
16-04-2012 23:46

Rozpoznaj je wszystkie!

W działach: Growo | Odsłony: 4

Rozpoznaj je wszystkie!
Gdzieś w czeluściach Internetów natrafiłem na taki oto, widoczny po prawej obrazek. Sporo gier na nim przedstawionych rozpoznałem, części nie. Ciekawe, czy ktoś będzie w stanie ogarnąć wszystkie. Good luck :D

Komentarze


Eva
   
Ocena:
0
Osiem :(
16-04-2012 23:51
Szponer
   
Ocena:
0
18!
16-04-2012 23:54
Bielow
   
Ocena:
+1
32
16-04-2012 23:59
Szponer
   
Ocena:
0
Przyjrzałam się, 34, jak tak dalej pójdzie, to odgadnę wszystkie :P
17-04-2012 00:06
Bielow
   
Ocena:
0
Za późno. Już mam 49 Szponer! Nie masz szans :P Poddaj się !
17-04-2012 00:08
~KFC

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
35-37 zależy jak dooma liczyć :P
17-04-2012 00:10
Szponer
   
Ocena:
0
@Bielow: na takiej liczbie się właśnie zatrzymałam ;)
17-04-2012 00:16
zegarmistrz
   
Ocena:
+1
To tak:

Pierwszy rząd za baletnicą stoją Duke Nukem i Serius Sam.

Dugi rząd: pies i ktrólik to Sam and Max, jeden z robiących Matrixa to nie pamiętam kto, za późno jest, ale to klasyka FPS-ów.

Trzeci rząd. Małpiszon to albo Bibliotekarz z Discvorld albo Donkey Kong, małe stworki obok niego to Lemingi, stworki nad nimi są chyba z UGH, kotowaty za parą ściganą przez gangstera z Tommy Gunek to przedstawiciel Kilrathich z Wing Commandera. W okopie chowa się Cannon Fodder. Za gościem gadającym z Kilrathim stoi Dyna Blaster i Krasnolud z trylogii Myth, potem jest Śmierć albo Discworld Noir albo z Grimm Fandango i Rozprówacz z Dungeon Kepper.

Czwarty rząd: zastrzelony zielony żołnierzyk jest z bardzo charakterystycznej gry z lat 97-00 której nazwy nie pamiętam. Motor jest chyba z Full Trotche, z kanału wyłazi Hydralisk.

Piąty rząd: drugi pokój zawiera Clouada, Tifę albo Aeris (już nie pamiętam która była która) i Septhirotha z Final Fantasy. Roślinkę (tak naprawdę kryształ Tyberium) podlewa Kane. W wypadku samochodowym udział bierze gość z Halo. Obok postać z Abe Odysey rozmawia z głównym bohaterem Little Big Adventure, a bohater Half Life podaje łom bohaterowi (teraz na pewno) Full Trothe.

Szósty rząd: Kobieta w środku i Herubinek są z Meshiach, domina z Dungeon Kepper, wśród panien leży Larry, na róże tańczy bohaterka Vet: The Sexi Empire, za ktulu: czarownica to Scotia z Lands of Lore I, klaun jest z Legend of Kyrlandia, macka to Macka z Maniac Mansion / Day of the Tentacle, pirat jest z serii Monkey Island.

Siódmy: Alicja z Alicji i postać z Silent Hill jedzą Pacmana, Garret czy tam Geralt z Thief kradnie obraz, Earthworm Jim znęca się nad Wormsem, w tłumie za złodziejem śróbem jest Megaman i Silencer z Crusader: No Remorse.

Ósmy: gość z Fallouta stoi we wrotach bunkra, mech rozdziela Aliena i Predatora z Aliens vs Predator, zorro chyba kopie głowę nawiązując do Wild Cup Soccer lub Brutal Sport Footbal.

Dziewiąty: sprzątacz to sprzątacz, główny bohater serii Space Quest, w kupie truchła leżą gobliny z Goblins 2, gościa z siekierą powinienem kojarzyć, ale nie kojarzę. Za nim Zeratul kłóci się z jakimś sithem. Na macce zwisa głóny bohater MDK.

Rząd dziesiąty: Bagaż z Discworld przed nim albo Rincewind z tej gry albo Simon The Sorcerer, Arthas z Warcraft 3 kłóci się z bohaterami Broken Sword przy złamanym Frostmour, panienka z paską jest chyba z Longest Journey, mały rycerz jest z HoMM.

Rząd jedenasty: Creatures z Creature patrzy się na kwiatka. Za nim chyba Oczko z Dooma, wśród latających czasek jest Morte z Tormenta, Rayman i latająca czaszka znowu z Dooma, w dole z kolcami leży któraś inkarnacja Prince of Persja, nie wiem kto karmii szczura, ale coś mi mówi, że powinienem go kojarzyć. Diablo siłuje się z Hell Baron-em z Dooma, w klatce zwisa obcy z Another World.
17-04-2012 00:25
Bielow
   
Ocena:
0
Ta postać z Silent Hill'a to piramidogłowy.
17-04-2012 00:30
Szponer
   
Ocena:
0
@zegarmistrz: obok laski z Matrixa jest Max Payne ;)

Obok kolesi w okopie nie kto inny, jak Snake z Metal Gear Solid.

W czwartym rzędzie zaraz na samym początku - główny bohater gry Painkiller
17-04-2012 00:37
zegarmistrz
   
Ocena:
0
O właśnie! Tego tytułu szukałem. Laska jest naprawdę z Matrixa?
17-04-2012 00:39
Szponer
   
Ocena:
0
Ten długi płaszcz i w ogóle... Mogę się mylić, to była beznadziejna gra.

Koleś z Painkillera, którego imienia nie pamiętam strzela ze swoje kuszy m.in. do głównej bohaterki Blood Rayne i kolesia z Legacy of Kane. W 9. rzędzie także się ktoś z tej gry pojawia.

W ogóle w okopie pewnie można znaleźć Medal of Honor/Call of Duty :P W tłumie, który goni za złodziejem znowu jakieś Star Warsy, ale było tyle tych gier, że nie potrafię powiedzieć, która (na pewno nie KOTOR).

A gangster z trzeciego rzędu to nie przypadkiem gra "Mafia"?;) Małpiszon skojarzył mi się nie wiedzieć czemu z "Black&White"
17-04-2012 00:45
Seji
   
Ocena:
0
To nie Zeratul, tylko Raziel z Legacy of Kain. :)
17-04-2012 01:26
Kamulec
   
Ocena:
0
@zegarmistrz
W Doomie były latające paszczęki, ale nie beholdery. Nie niszcz mi wspomnień z wczesnego dzieciństwa.
17-04-2012 01:31
Albiorix
   
Ocena:
+1
3 :)
17-04-2012 02:34
Drachu
   
Ocena:
+2
Ja mam 31 albo 32 - mam wątpliwości co do mamuta z działkie na plecach - na moje to KKND, ale głowy nie dam.


PS: W okopie nie chowa się Cannon Fodder, tylko Commandosi - nawet czapki się zgadzają (pierwszy jest kierowca, ostatni green beret),
17-04-2012 09:19
[...]
   
Ocena:
+1
To może jeszcze ja...

Baletmistrz nie wiem czemu kojaży mi się z Guybrush'em (pewno błędnie)... Dalej Duke i sam, Jade i Pey'j z Beyond Good and Evil, między nimi świniak z Duke'a. Powyżej- laska z Syberii.
Nad lemmingami siedzą bodaj zagubieni wikingowie, koleś z Discworld- Noir bada czort-wie-kogo. Sam i max, obok bullettime'ują Max Payne i laska z Enter the Matrix (Niobe?) orangutan (discworld'owo- B&W'owy) ma nad głową 'kryształ' simsów. Przed kolesiem z Tommy Gunem ucieka... Great Escape (siakaś-taka przygodówka EDIT: RuNAWAY!)? Kota nie kojażę, przed nim stoi koleś z Postal. BomberMan i... MineDigger (tak to się zwało?)? Kosiarze to GrimFandango i DungeonKeeper (ostatniego nie poznaję, ale kulka jes chyba z HL2)
Następny rząd: PainkullerDude (nie pomnę nazwiska) strzela do Kaine'a, Rayne i ArmyMana (oraz nie-wiem-kogo :/). W okopie czają się Commandosi i Solid Snake, przejechana ma szansę być Adą Wong (RE, ale to trochę naciągane). Kto i z kim chce się zabrać na stopa- nie wiem, ale obok mają (eee... Zerga?) StarCraft (w każdym razie :) i Full Throttle.
Nie wiem, kto (i dlaczego) rozbiera się dla pingwinów- natomiast pokój obok imprezują Cloud, Aeris i Sephiroth, sąsiadując z Kainem z C&C. W wypadku uczestniczy Spartan(in?) z Halo, Abe (mech z jakiegoś MechWarriora?) kłuci się z kolesiem z LittleBigAdventure, a typ z FullThrottle nie chce łomu od Gordona do skopania typa z ViceCity(ten, rozumicie, zAjumał mu oponę, stąd motór stoi wcześiej :P) W haremie, oprócz wymienionych (HeavyMetal, LunaWET, Messiah, Larry) ukryła się Lara Croft (na prawo od Larrego, poznacie po shortach). Za Cthulhu rozpoznaję tylko LeChucka i Mackę (choć koleś z monoklem może nawiązywać do EvilGenius, a kosmita- do czegokolwiek, gdzie ratowaliśmy ziemię przed ufo [NoMoreHumans?UFO-EnemyUnknown?]).
Pod spodem Alice, Piramidogłowy, Pacman i Garret; diunowy czerw w kostiumie EarthWormJima i Worm, kradzioch ze śrubkami to pewnie S.T.A.L.K.E.R. Z tłumu rozpoznaję MegaMana i tego robota w kapeluszu i okularach jak z armii amerykańskiej (kołata mi się nawet stary plakat z tej gry, ale jakie jej miano...?). W pokoju obok- oczywista- Deckard i CloneTrooper (napis clone/not clone... może jednak nie Deckard?)
Niżej Follaut, AvP, kopaniny nie znam. Flagi to chyba UnrealTournament. Pod spodem koleś z DarkBlade(Enclave?) mierzy w Nemesisa(RE3), a podpalonym jest (chyba) Ezzio Auditore (tak czy inak- bufiaste rękawy sugerują AC). 'Kostkogłowy' nie nawiązuje aby do MineCraft? Typ z siekierą spędzi mi sen z powiek, bo wiem, że powinienem go rozpoznać. Na macce, jako się rzekło, wisi kolo z MDK (ale czyja to macka?), obok niego Raziel kłuci się z Sithem z KotOR (DarthR... cośtam;).
Dwa ostatnie rzędy: Discworld, beholder (pewno jakaś inkarnacja D&D...) w 'czapce' Sama Fishera, Creatures; FrozenThrone i Broken Sword. Nie Longest Journey, ale jakaś gierka o wróżkach (nazwy ni czort...). Daikatana, Heroes, łby nad pentagramem to m.in. Rayman i Mort (oraz czacha z Doom i łeb typa-ze-starcrafta w masce, na dole- jeśli się nie mylę) Turbo-Asterixa nie znam, Książe jest z Piasków Czasu. Końcówka to naturalnie Doom i Diablo

@Drachu- a mamutów nie mieli w OryginalWar?

Uff...
17-04-2012 14:26
-DE-
   
Ocena:
0
Dodam tylko te, ktorych dotad nie wymieniono (chyba ze przeoczylem):

- w pierwszym rzedzi na plakacie Wanted jest bohater Hitmana
- w czwartym rzedzie czerwony samochod jest z Carmageddon
- mech, z ktorego wylazi Abe, to Timberwolf z Battletech/Mechwarrior
- w tlumie na lewo od Deckarda jest bohater Bioforge oraz Strogg z Quake 2
- na samym dole, obok stolu, jest Minsc z Baldur's Gate
- w tym samym rzedzie, wsrod odcietych glow jest glowa Scorpiona z Mortal Kombat
- bohatera MDK trzyma w mackach final boss z Quake 1, a na nim siedzi bohater z tej samej gry
17-04-2012 15:34
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
ostatniego nie poznaję, ale kulka jes chyba z HL2

Lol, to Patrick i głowa wampirzycy Elizabeth z CB: Undying
17-04-2012 15:57
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
zorro chyba kopie głowę nawiązując do Wild Cup Soccer

Lol2 to z kolei Caleb z Blood'a rotflrotflrotfl
17-04-2012 16:01

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.