string(15) ""
» Blog » Co po Quentinie?
03-08-2012 15:23

Co po Quentinie?

W działach: RPG-owo, TSoY, Quentin | Odsłony: 1

Co po Quentinie?
Planetouristowi obiecałem, że po Avangardzie wrócę do tematu Ruin Valengardu. Sam zainteresowany już wie, co i jak, podobnie jak sporo innych osób. Poniższa notka przeznaczona jest dla pozostałych. W głównej mierze tych, których nie miałem okazji spotkać na Avie.

Przede wszystkim - Ruiny zostaną wydane drukiem. Forma póki co jest nieznana. Być może będzie to część rozszerzonej wersji TSoY, być może fragment dodatku. Darken póki co kmini, szukając najlepszej opcji. Pewnym jest, że po wersji papierowej udostępniony zostanie także darmowy PDF. Termin premiery nieznany. Plan pierwotny zakłada wyrobienie się do Falkonu i ze swej strony postaram się do tego czasu zakończyć swój fragment projektu.

Tekst Ruin zostanie rozbudowany, uzupełniony o dodatkowe teksty i ilustracje, ponownie złożony oraz przejdzie kolejną redakcję (tym razem pełną, bo wersja pierwotna ma za sobą tylko częściową). Póki co tworzę listę zmian, mam też pod ręką trochę komentarzy od kapituły Quentina oraz pojedynczych użytkowników, ale to może być mało. Dlatego jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi do tekstu (zawartości, nie oprawy, chociaż pomysły na ilustracje także się przydadzą) albo propozycje, niech śmiało pisze. Pod tą notką, na PW albo mejla - obojętnie. Nie mogę obiecać, że wszystkie znajdą się w tekście (limity znaków, wewnętrzna spójność i tak dalej), ale będę starał się wykorzystać jak najwięcej z nich.

Przy okazji chciałbym jeszcze publicznie pogratulować dwóm osobom. Wpierw Aesowi za wygranie Quentina. Napisałeś świetny scenariusz, zasłużyłeś na pierwsze miejsce. Planeowi z kolei gratuluję dogadania się z Kuźnią Gier, czego efektem będzie puszczenie Machiny wojennej drukiem, tuż po Slawii. Tak proszę państwa, w tym roku Quentin ma nieco więcej zwycięzców. Jakby wziąć pod uwagę także wyróżnienia, to można powiedzieć, że podium miało pięć miejsc.

I uwaga na sam koniec. Prawdopodobnie następny wpis Kabaretu... znaczy Karnawału Blogowego pojawi się także na blogu zewnętrznym. Muszę tylko znaleźć trochę czasu i chęci na ogarnięcie jego szaty graficznej, co nastąpi prawdopodobnie na dzień przed końcem świata.

PS: Specjalnie nie piszę o Avangardzie, bo na ten temat już sporo osób machnęło swoje notki. Chciałbym tylko pozdrowić wszystkich, których miałem okazję spotkać na konwencie. Dzięki za miło spędzony czas i do następnego.

Komentarze


Ifryt
   
Ocena:
+5
Jakby co, to scenariusz można w tej chwili ściągnąć tutaj: Ruiny Valengardu.
03-08-2012 16:03
Salantor
   
Ocena:
0
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Dzięki Ifrycie :]
03-08-2012 16:11
Scobin
   
Ocena:
+2
Gratulkon!
03-08-2012 19:41
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
Gratulkon to w trakcie Popijkonu.
03-08-2012 19:48
Salantor
    Scobin
Ocena:
+3
Mercikon :]

Zigzak
Popijkon to będzie, jak wsio dojdzie do skutku. Póki co jest robotkon, pracojkon i poprawiajkon do spółki z czekajkonem :]
03-08-2012 20:02
Aesandill
   
Ocena:
+5
Dzięki, szkoda że nie było* szansy pogadać chwili dłużej

*Z mojej nieobecno-herbatkowej winy

:D.
Kurcze, fajnie że idziecie dalej ze swoimi fajnymi pracami.
Gratsy, tegoroczna edycja q. była wybitnie przesiąknięta pracami o ogromnym potencjale, i to chyba główna siła tego konkursu.
Sam czuje kopa by ciągnąć tłumaczenie moich scenariuszy na angielski.

Powodzenia.
03-08-2012 20:04
Scobin
   
Ocena:
+2
@Salantor

Prokrastykon?
03-08-2012 21:41
Salantor
    Scobin
Ocena:
+6
Jak się skończy terminokon i projetkon do spółki z magisterkonem.
03-08-2012 21:56

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.