string(15) ""
» Blog » Obrona Kuronia
03-09-2006 15:36

Obrona Kuronia

W działach: Blog, Takie tam gadanie | Odsłony: 0

Obrona Kuronia
Dzisiaj o godzinie 12.00 tłumy ludzi zebrały się koło grobu Jacka Kuronia na Powązkach. Mi również udało się tam na chwilę wpaść. Ludzi było naprawdę dużo, choć większość stanowiły starsze osoby które (przynajmniej z dochodzących strzępów rozmów) same znały J. Kuronia i/lub brały udział w walce o obalenie komunizmu. Niestety, ja strasznie się śpieszyłem i nie miałem czasu na stanie w kolejce i dopchanie się do samego grobu, zostawiłem więc ojca i brata ze świeczkami. Wychodząc, spotkałem Wojewodę, ale nie mogłem zamienić z nim więcej niż kilka słów.

Podsumowując, uważam że takie akcje należą do bardzo ważnych. Szkoda, że nie miałem więcej czasu, aby posłuchać przemówień ani rozmów, ale przynajmniej zaznaczyłem swoją obecność. Dziwi mnie tylko brak wiadomości w mediach - np. na onecie nie ma o tym żadnej wiadomości. Na szczęście wiadomość można przeczytać tutaj, na gazeta.pl.
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Wojewoda
    .
Ocena:
0
Chociaż cała akcja miała miejsce na cmentarzu, atmosfera była naprawdę bardzo miła. Zero chamstwa i wpychania się, wszyscy byli bardzo uprzejmi.
03-09-2006 18:11
rincewind bpm
   
Ocena:
0
Dobra, "dopchanie się" to może złe słowo. Po prostu, trzeba było trochę postać :)
03-09-2006 18:40

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.