Pamięć zwana imperium
string(15) ""
» Blog » Tydzień na Polterze: Piątek
27-10-2012 02:46

Tydzień na Polterze: Piątek

W działach: Polter, Życie jest nowelą | Odsłony: 5

Tydzień na Polterze: Piątek
Zbliżamy się do końca...

Piątek, 26 października

Któraś tam chora poranna godzina
Puk, puk, kto tam? Mark Hodder przedstawia Burtona i Swinburne’a w zdumiewającej sprawie nakręcanego człowieka. Dzień dobry, dobranoc.

12.29
GoldenDragon wita mnie na GG miłym:
Misiaczku raz: "music", nie "musicl" w linku dwa: nie "[email protected]", tylko adres
Mści się, nie mam wątpliwości. Posypawszy głowę popiołem, moderuję inne newsy. Dziś na rynku dwie nowości: Dresden i kolejna Uczta Wyobraźni pod naszym patronatem.

12.33
Książka Hoddera z którejś tam chorej porannej godziny dodana do rozdzielnika zwanego Base Camp (tam szefowie działów dają znać, do kogo lub na jakie konkursy idą przysłane materiały). Powiadomiony Asthariel: Jezu, wreszcie, już myślałem, że ta książka się tak naprawdę nigdy nie ukazała i jestem poddawany praniu mózgu przez otaczającą mnie rzeczywistość.

12.42
Oczekiwanie na Linkę i ostatecznie złożony Polter w CD-Action #13. Dziś mamy deadline, a gower wybył na PGA.

15.00
Pakowanie, odcinek 198. W ramach zabezpieczenia paczki Neuro dostanie do kompletu z Orłami i rakietami strzępy magazynu ze szkieletami paniami w strojach kąpielowych.

15.43
Spokojny dzień w paczkolandii, tylko 5 kopert i 1 paczka. Swoją drogą, wysyłki Polterowe przeczą opiniom o Poczcie Polskiej. Miesięcznie wychodzi od nas do 60 przesyłek (zwłaszcza w miesiącach z Tonami Książek jest tego sporo). W ciągu ponad dwóch lat wysłałem ponad 1000 paczek. Zginęła może jedna.

15.47
Maile, maile. Piotr Kasiński, szef Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier, kopnięty o prace z ostatniej imprezy. Jak dobrze pójdzie, jeszcze w listopadzie zaczniemy je publikować razem z innymi serwisami. Poza tym niejaki lucek chce do recenzji konsolówkę o wrestlerach.

15.50
Moderka newsów i not, po czym wracamy do Pandarii. Recenzowanie gier komputerowych to ciekawe doświadczenie. Żadna inna działka nie jest chyba tak zobiektywizowana (może jeszcze planszówki).

20.43
Pa, pa, Pandario. Na forum wisi złożony trzynasty numer Poltera w CD-A. Szybka wysyłka dalej. Jeśli zdążyliśmy, to będziemy w kolejnym numerze. Tym razem 67 stron.

I znów nie dane było znaleźć dłuższej chwili na newsletter...

Jutro góralska impreza w Zakopcu. Ciekawe, czy znowu ktoś mnie weźmie za jednego z Golców (zdarzyło mi się już pięć razy w różnych miejscach w Polsce)...
Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Kamulec
   
Ocena:
+10
Mam potwierdzone dane, że repek nie jest na prawdę.
27-10-2012 05:10
Krzyś
   
Ocena:
+5
Hm, mam inne dane, ostatnio widziałem go koło Placu Inwalidów. Najprawdziwszy człowiek, jadł drożdżówkę.

Abo to może Golec był, hm...?
27-10-2012 08:27
Repek
   
Ocena:
0
@Khorn
Jeśli przy tym dłubał w nosie, to Golec. Jak nie - to ja. :P

/włożył garnitur i znikł bez pozdro/
27-10-2012 11:37

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.