» Blog » Patrz, bocian! Uratowani!
10-03-2008 14:29

Patrz, bocian! Uratowani!

W działach: Komiks | Odsłony: 2

Patrz, bocian! Uratowani!
I kto powiedział, że poniedziałki są złe i nie należy ich lubić? Mój poniedziałek, 10 marca 2008 roku jest wspaniały, bo dostałem...

...program 8. Warszawskich Spotkań Komiksowych przesłany przez samo Centrum Komiksu, orga imprezy.

Zatem, do urn rodacy, albowiem, jak twierdzą organizatorzy: "Już ósmy rok, przez jeden dzień, Warszawa staje się mekką fanów komiksu z całej Polski."
No, albo ten poniedziałek nie jest aż taki znowu super, albo ja nie wziąłem swoich porannych pigułek (chwilka, łyknąłem rutinoscorbin), żeby być aż tak wielkim optymistą.

Niemniej, co by się nie pastwić, spędziłem te parę chwil, by wrzucić notkę o konwencie na Poltera. Obrabianie programu przesłanego w formacie Excel to bardzo fajna sprawa (te wszystkie taby!), ale i tak cieszę się, że nie dostałem pdfa. Mam też nadzieję, że wydawnictwa nie obrażą się, że większość ich nazw jest podana skrótowo, a autorzy, że lecą tylko z nazwiska lub zgoła familiarnie (Rysiek Dąbrowski rulez), ale nie miałem aż tyle patriotycznego zapału, by poprawiać - poza kilkoma literówkami - materiały prasowe. O fantazji w wymyślaniu nazw spotkań nie wspominam.

W końcu aż takie dobre, to te poniedziałki nie są.
0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.