» Blog » Netowa Liga Dominiona, sezon pierwszy
14-05-2010 04:13

Netowa Liga Dominiona, sezon pierwszy

W działach: Dominion | Odsłony: 0

Netowa Liga Dominiona, sezon pierwszy
Wioska, wioska.

Krótkie kalendarium.

Kaplica, trash...

Zaczęło się w roku 2009, gdy po Zlocie Poltergeista wszyscy na nim obecni myśleli w kategoriach "szybko dorwać Wiedźmę i zawalić ich klątwami". Pomysł, by zorganizować Polterowy turniej przyciągnął garstkę osób i nawet udało mi się wygrać.

Laborka, Festiwal, Laborka, Festiwal...

Zobowiązałem się wówczas, że zrobię trzecią edycję, jeśli ktoś zrobi drugą. Na początku roku 2010 Rękawicę podjęła PetraBootmann, a turniej cieszył się już znacznie większym zainteresowaniem. Zwyciężył xathrodox.

Klątwa, Klątwa, Klątwa...

...czyli kobyłka u płota. Od marca mówiłem, że turniej zorganizuję, ale średnio miałem na to czas. Wciąż z czasem się nie przelewa, ale słowo się rzekło. Doszedłem jednak do wniosku, że po co mieć więcej czasu, skoro można go mieć mniej. I dlatego wychodzimy z Dominionem do ludzi.

Wioska, Drwal, Wioska...

To wyjście nazywa się szumnie Netowa Liga Dominiona i czeka na każdego, kto chce się dobrze bawić i przy okazji może wygrać coś fajnego. Sponsorzy są już częściowo dogadani, z kolejnymi rozmowy trwają. Zapisać trzeba się do 21 maja, z grami ruszamy dwa dni później – 23 maja.

Złocisz, Prowincja, Złocisz, Prowincja...

Zapraszam do gry. Jeśli wyjdzie nam to fajnie, to mogę zorganizować sezon trzeci (no i powiedziałem to, choć gryzłem się w palce). Ale wcześniej musi znaleźć się inny maniak Najlepszej Niekolekcjonerskiej Karcianki EverTM.

PS. Wioska, Kuźnia, Wioska, Złocisz...

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

27532

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
"Klątwa, Klątwa, Klątwa"

A mam Ci powiedzieć, co o Tobie myślę? O_o
14-05-2010 06:34
Repek
   
Ocena:
0
Dopisz się do gry i powiedz komuś innemu. :D

Pozdro
14-05-2010 14:30

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.