» Blog » GRAMY! dalej
21-01-2014 18:08

GRAMY! dalej

W działach: RPG, Konwenty | Odsłony: 505

GRAMY! dalej
Był rok 2003 i zakończył się krakowski Krakon. Puchar Mistrza Mistrzów trafił w ręce Wojtka Rzadka. Szliśmy do knajpy, by oblać ten sukces. Wtedy pojawiła się refleksja, że szkoda, iż takiego konkursu nie robi się dla graczy. A że na maj roku 2003 Grupa Quest planowała pierwszą edycję ConQuestu, szybko mogliśmy przetestować pomysł w praktyce...

 

 

 

 

Tak to było, wysoki sądzie.

Później GRAMY! trzymało się okolic Krakowa, z jednym wyskokiem na FanFest do Tarnowa i przygodą w na Avie w 2012. Przez te dziesięć edycji dwukrotnie ktoś przejmował organizację konkursu - raz Wojtek Rzadek, a raz Juliusz 'nid' Doboszewski. Nie da się jednak ukryć, że czasu na organizację tej zabawy było coraz mniej. Zarówno przed konwentem, jak i już w jego trakcie. Edycja Avowa była bardzo udana, także dzięki niezawodnemu wsparciu organizatorów i zapewnionym warunkom do grania. Ale i tak czułem, że nie mam już siły na ogarnianie całego tego zamieszania.

Dlatego bardzo ucieszyła mnie oferta nimdila, który zaproponował przejęcie konkursu. W sumie nie musieliśmy się z M. specjalnie zastanawiać. Wiedzieliśmy, że nimdil jest odpowiedzialną osobą, a do tego związaną z warszawską ekipą. To też był istotny argument. Albowiem, aby GRAMY! w pełnej formule mogło odbywać się spokojnie i komfortowo dla graczy, powinno być goszczone przez solidny, czterodniowy, odbywający się regularnie konwent. Czytaj: Avangardę.

Mamy zatem win-win-win situation. Zakładam bowiem, że i konwent na tym nie straci.

Konkurs trafia w dobre ręce. Już pierwsze decyzje nimdila pokazały, że ma ciekawe pomysły na reanimowanie tej inicjatywy. Najpierwszy z nich to GRAMY! Express, który odbędzie się już podczas najbliższej ZjAvy. Taka skoncentrowana formuła może wypaść naprawdę ciekawie, a przy okazji nakręcić parę osób na GRAMY! 11ed. już latem, na Avangardzie.

Powodzenia, nimdilu. Spokojnie oddajemy tego nastoletniego bobaska w Twoje ręce. Niech przy Tobie wyjdzie na ludzi erpegowców.

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

nimdil
   
Ocena:
+4

M., Repku - dzięki za zaufanie. Postaram się, żeby G!E wypadło fajnie, powoli klarują się też pomysły odnośnie G!11.

Korzystając z uwagi - zapraszam do zgłaszania się :) ([email protected])

21-01-2014 21:31
Blanche
   
Ocena:
+3
I znowu będzie trzeba prowadzić jakieś sesje... :P
21-01-2014 22:56
Kamulec
    Wielka litera w natarciu
Ocena:
+1

Pozdro, Repku.

22-01-2014 04:23

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.