Rebound

Rebound
Imię i nazwisko: Piotr Brewczyński
Dołączył: 5 czerwca 2003
Urodziny: 19 maja
Miasto: Warszawa Punkty Lansu: 1604
Zainteresowania: Wszelkie, głównie związane z fantastyką, podróżami, sportem, bla, bla, bla ;).
Strona www: http://polter.pl
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Kim jest Rebound? Gdybym chciał wyczerpująco odpowiedzieć na to pytanie, musiałbym napisać książkę, której kolejne tomy prawdopodobnie kupowałyby jeszcze wasze dzieci. Dlatego nieco się ograniczę i podam tylko niezbędne informacje... Chociaż o książce też pewnie kiedyś pomyślę ;).

Rebound redaktor
W redakcji Poltergeista pełnię funkcję Zastępcy redaktora naczelnego. Tak, jestem niezwykle WAŻNY ;). Ogólnie jednak jestem przede wszystkim bardzo ZAPRACOWANY - głównie dlatego, że w zakres moich kompetencji wchodzi masa różnych rzeczy, z których zwykły, "szary" czytelnik nie zdaje sobie nawet sprawy. Obowiązki redaktorskie traktuję na tyle poważnie, na ile da się to robić w grupie ludzi, którzy pomiędzy rozmowami o marketingu i promocji zabawiają się żartami o tematyce głęboko erotycznej. Ogólnie rzecz biorąc, Poltergeist to 1/3 mojego życia i w najbliższym czasie się to nie zmieni. Poza tym w redakcji musi być ktoś, kto nalicza Punkty Lansu ;).

Rebound student
Kiedy nie siedzę przed kompem albo nie spotykam się z resztą moich skrzywionych znajomych (patrz niżej), to studiuję. Konkretnie - Prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Niestety - wieczorowo. Obrałem ten kierunek z tej prostej przyczyny, że nie bardzo wiedziałem, co innego mógłbym robić, a nie specjalnie paliło mi się do wojska. Co by jednak nie mówić - trochę się już wkręciłem, a jako-taka znajomość prawa zdążyła już przysłużyć mi się w kilku sytuacjach (co nie zmienia faktu, że mam już na koncie jeden wyrok ;)). Tak więc studiuję sobie dalej. Co będzie potem, zobaczymy.

Rebound prywatnie
Kiedy nie studiuję i nie siedze nad Polterem, to... śpię. A na poważnie - zdarza mi się od czasu do czasu wyjść do jakiegoś klubu, polecieć do kolejnego dalekiego kraju z mojej listy czy spotkać się ze znajomymi, którzy - dzięki bogom - nie mają pojęcia o fantastyce ;). Prawdę mówiąc, najwięcej o moim życiu prywatnym mówi poniższy blog, dlatego tutaj będę ograniczał się tylko do wypisywania bezpośrednich linków do co bardziej interesujących zagadnień. Na dzień dzisiejszy możecie dowiedzieć się co-nieco o:
I to w sumie tyle. Prawdopodbnie niektórzy z was spodziewali się czegoś bardziej hiper-bombastycznego, ale trudno się mówi ;). Postaram się nadrobić w blogu :>.


Statystyki bloga sprawdzam dzięki:


Aktywność

Artykuły: 369
Noty: 151
Wieści: 1488
Komentarze: 1062
Posty na forum: 9343

Blog

Notki: 150
Polecenia: 153
Komentarze: 1043
Odsłony: 1419

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0