» Blog » Radnon rocznicowo
08-05-2009 21:55

Radnon rocznicowo

W działach: Podsumowania, Wspominki, D&D | Odsłony: 114

Notka ta miała pierwotnie pojawić się 6 maja jako uhonorowanie piątej rocznicy mojej działalności na Polterze. Z przyczyn rozmaitych do jej publikacji nie doszło, ale mimo to uważam, że warto jest ją umieścić. W sumie całkiem ładnie współgra z dzisiejszym Dniem Zwycięstwa.

Na początek chciałem powiedzieć, że blogów generalnie nie lubię. Nigdy żadnego nie prowadziłem, a czytałem w życiu może ze dwa. W związku z tym nie znam się zbytnio na takiej działalności i przepraszam za ewentualną nieporadność poniższej notki. Tyle tytułem wstępu, czas przejść do rzeczy…

Dziś mija 5 lat od chwili, gdy zarejestrowałem się i napisałem swój pierwszy post na forum Poltera. Początkowo planowałem z tej okazji napisać dość obszerne podsumowanie mojej działalności na forum i stronie oraz subiektywną ocenę kondycji polskiej sceny dedekowej. Ostatecznie doszedłem jednak do wniosku, że na to będzie jeszcze niejedna okazja. Dzisiaj zamiast wywoływać flejmy skoncentruję się na rzeczy znacznie ważniejszej, a mianowicie podziękowaniach dla osób, bez których Radnona nigdy nie byłoby na forum, ale jeśli nawet by był to na pewno nie wytrzymałby tu tak długo. Tych ludzi chciałem właśnie tutaj wymienić (kolejność jest mniej więcej chronologiczna):

Dark Storm – za pierwszą wspólną inicjatywę na forum, nie przetrwała ona może zbyt długo, ale nauczyła mnie wiele na temat koordynacji i pracy w zespole.
Kymil Nimesin – za długie rozmowy na temat Zapomnianych Krain oraz perspektyw rozwoju D&D oraz zdrowe, obiektywne podejście do kolejnych zmian w naszym ulubionym systemie.
Diva – za Wróżkę, czyli chyba najbardziej rozbudowaną pracę jaka kiedykolwiek pojawiła się na forum, współpraca w tamtym temacie była świetną zabawą.
Verdes – za rzeczowe, kształcące i ciekawe dyskusje na forum. Nawet jeśli zwykle się nie zgadzaliśmy to cieszę się, że miałem okazję spotkać tak dobrego przeciwnika.
Venomus – za dyskusje o Myrkulu i jego wskrzeszeniu, wciąż czekam na reaktywację tamtego tematu stary druhu :).
Nefarius – za podtrzymywanie forumowej twórczości, ciekawe teksty oraz pokazanie, że D&D to nie tylko kolejne tematy optymalizacji postaci.
Zireael – za najdłuższą serię opowiadań jaka pojawiła się na forum, wytrwałość i konsekwencję.
Renald – za ocenę tekstów oraz pomoc w tworzeniu działu Dragonlance, ale przede wszystkim za przyjaźń i wsparcie w czasie gdy planowałem odejść z Poltera, zawsze będę Twoim dłużnikiem.
Kantor – za długie rozmowy na gg oraz zwrócenie uwagi na odmienne spojrzenie na RPG.
Xiliar – za dobre teksty.
Verghityax – za propozycję współpracy z serwisem, która doprowadziła mnie do stanowiska redaktora, korektę moich pierwszych prac oraz całą masę świetnych tekstów o Faerunie, które inspirowały mnie do tworzenia przygód.
amnezjusz – za wzorową współpracę w redakcji, w GŁA i na forum, no i oczywiście za schody:).
Rebound – za prowadzenie działu D&D, wciągnięcie mnie w pracę Grupy Łowców Artykułów oraz forumowe „Wyróżnienie”.
Corrick – za komentarze, zapał, determinację, przyjaźń, świeże spojrzenie i wsparcie.
Zsu-Et-Am – za zaproszenie do redakcji, opiekę w pierwszym okresie działalności, korektę i redakcję tekstów, długie rozmowy i wiele innych rzeczy, dzięki przyjacielu.
Xazar – po prostu za przyjaźń.

Na koniec specjalne podziękowania kieruję do moich Graczy: Darka, Korgana, Piotrka, Łukasza, Aravila, Przemka, Izy, Katarzyny, Michała i wielu innych osób, z którymi na przestrzeni lat miałem przyjemność zasiąść do gry przy wspólnym stole.

Oczywiście powyższa lista nie jest kompletna, zapewne wiele innych osób powinno się na niej znaleźć, a przez moją kiepską pamięć zabrakło ich tam. Mimo to wszystkim serdecznie dziękuję.

Co mogę powiedzieć na zakończenie? Chyba tylko najprostsze do przeczytania następnym razem, może trochę wcześniej niż za 5 lat:).

Komentarze


Kastor Krieg
   
Ocena:
+1
Kurde, takie notki przypominają mi, że tyle czasu tu jestem, a przechodzą mi obok nosa jeszcze ze cztery różne, ogromne Poltery - np. wycinek D&D RPGowego, albo w części przynajmniej film+książka, tudzież MtG i Bitewniaki. A na pewno Komiks.

Cóż, tak czy inaczej - gratsy, Radnon! :)
08-05-2009 22:42
Namrasit
   
Ocena:
0
Heh, ja dopiero 3 latka.
Wszystkiego najlepszego :P
11-05-2009 08:46
amnezjusz
   
Ocena:
0
Rad, nie wiem jak ty, ale ja w tym roku schody znowu mam w planach (a przy okazji koncert Blind Guardian:P) ;-)

Za roczek jak mi stuknie piątka też pewnie dam podobną notkę :P
11-05-2009 10:38
Szarlih
   
Ocena:
0
A ja dzisiaj równiutki rok :P
11-05-2009 16:45
Nefarius
   
Ocena:
0
Fajne uczucie, kiedy ktoś nas docenia, umieszczając nasz nick w swoich osobistych refleksjach. Ja korzystając z okazji (spóźnionej, ale chyba nic nie szkodzi) chciałem Radnonowi podziękować, za wszystkie komentarze moich prac (w 100% były konstruktywne), za pomoc przy Nefariusie (choć nie spotkał się z wielkim entuzjazmem, to i tak podziękowania się należą) i za sporo informacji, gdy pytałem nie wiedząc.

P.S. ja mam dopiero 3 lata i 2 miesiące (na forum), na stronie znacznie mniej ;)
11-05-2009 19:03
Namrasit
   
Ocena:
0
A no uczucie fajne, ja już prawie zapomniałem o swoim starym nicku :D. A ty takie fajniusie przypomnienie :D

Radnon wiedz, ze zawsze czekam na twój komentarz (nie ważne do czego zawsze jest budujący).
11-05-2009 19:20
Kamulec
   
Ocena:
+3

@Radnon

Gratuluję dwudziestolecia.

16-05-2024 00:16
Exar
   
Ocena:
+1

Ja też gratuluję:).

16-05-2024 06:47
Radnon
   
Ocena:
0

Dzięki za miłe słowa. Kawał czasu człowiek już się w serwisie udziela.

Planowałem nawet nową notkę z okazji dwudziestolecia, ale jakoś ten 6 maja przeleciał w tym roku i w końcu o niej zapomniałem. Może na ćwierćwiecze się uda : )

16-05-2024 09:02
Johny
   
Ocena:
+1

Gratulację! :)

16-05-2024 12:27
Kaworu92
   
Ocena:
+1

Congrats ;-)

16-05-2024 23:37

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.