string(15) ""
» Blog » Gdy do Essen ruszaliśmy....
18-10-2009 12:00

Gdy do Essen ruszaliśmy....

W działach: Kuźnia Gier, Wolsung, planszówki, kingpin, wiedźmin, veto | Odsłony: 0

Gdy do Essen ruszaliśmy....
Ostatnie dni da się opisać takimi słowami jak: chaos, skumulowanie wszelkich możliwych nieszczęść, walka i praca, praca i walka, brak snu i.... ostateczne zwycięstwo.

Nagłe pojawienie się zimy w środku tygodnia spowodowało - braki prądu w firmie, która tłoczy duże pudełka (dla nas - do Kingpina) i zamówione pudełka, które mieliśmy dostać w środę rano, dostaliśmy w piątek po południu....

Śnieg na drogach (w górach) i brak założonych opon zimowych utrudnił odebranie przygotowanych partii elementów drewnianych do Kingpina

Firma, która konfekcjonuje dla nas gry (składa wszystkie elementy do kupy:) została zaatakowana gigantycznym zamówieniem (150 tyś. pudełek) od producenta słodyczy.

Koniec końców spędziliśmy mnóstwo czasu jako "świstaki" pakując gry do pudełek i foliując je, a potem pakując je do samochodu.

To swoją drogą niesamowite jak pojemny okazał się Kuźniobus, a może to my okazaliśmy sie TurboDynoManami bo zapakowaliśmy znacznie więcej gier niż w zeszłym roku.

Ruszamy dziś w nocy do Essen z dwoma zupełnie nowymi grami Kingpinem oraz Wiedźminem - przygodową grą karcianą w wersji Witcher - Adventure Cardgame mamy także pozostałe 5 naszych międzynarodowych gier: Wolsunga (planszowego), Rice Wars, Kung Fu, Wypas i Mozaikę.

Reszta ekipy dociera w środę, my zaś będziemy przygotowywać stoisko i ... prezentować nasze gry innym wystawcom, którzy tylko przed oficjalnym rozpoczęciem targów mają czas i możliwość pogrania w gry.

Kilka spotkań zapowiada się bardzo interesująco...

Trzymajcie za nas kciuki...

Puszon

PS: Osoby zainteresowany "relacją na żywo" - zapraszam na mojego blipa.

PS2: Zapomniałem jeszcze dodać o mocnym Veto'wym uderzeniu - do każdego egzemplarza gry komputerowej Mount&Blade: Ogniem i Mieczem będzie dołączana karta do Veto, zaś do edycji kolekcjonerskiej - specjalny dwuosobowy zestaw do pogrania! Zobacz szczegóły

PS3: Wolsung - na pierwszym miejscu wśród bestsellerów na Rebel.pl - w końcu wyprzedziliśmy Talisman: Magia i Miecz!!!

Komentarze


Xaric
   
Ocena:
+2
Życzę sukcesów na targach, wielu głosów podziwu i uznania oraz nawiązania interesujących ścieżek współpracy. Btw - w końcu dosiadłem się do Wolsunga. Gratulacje za formę! Treść badam :P
19-10-2009 11:42
Morphea
   
Ocena:
+2
Ha! To przecież było jasne jak żywiołak ognia mieszkający na słońcu, że najlepsza gra wszecheonów - Wolsung - bez uronienia nawet nanolitra potu wyprzedzi Magię i Miecz >:D A co!

Powodzenia na Essen!
20-10-2009 16:06
~puszon aus deutschland

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
pozdhrawiam was ciule :)))

Dzieki za mile slowa .
walczymy dzielnie :)

na http://puszon.blip.pl na biezaco wrzucam nowinki

za nami juz pierwsze sprzedaze, spotkania handlowe i niemieckie piwo ;))

Pierwsza recenzja kingpina powinna pojawic sie jutro !
20-10-2009 21:50
Puszon
   
Ocena:
0

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.