string(15) ""
» Blog » XIXXL - wyniki konkursu
03-09-2014 00:15

XIXXL - wyniki konkursu

W działach: Konwenty, Plane przedstawia, RPG | Odsłony: 177

XIXXL - wyniki konkursu

Moi Drodzy!

 

Niestety rozmaite nieprzewidziane wypadki sprawiły, że wczoraj, mimo szczerych chęci, nie zdążyłem wybrać zwycięzców konkursu XIXXL. Serdecznie za to przepraszam i niniejszym ogłaszam, że:

1. miejsce - wejściówkę na Polcon i książkę (do wyboru Mongoliada lub Czerep Mutanta) - zdobywa Gniewko za pracę Tragedia Meyerlingu.

2. miejsce - wejściówkę na Polcon - zdobywa Kordian "sil" Krawczyk za pracę 1884 - Polonaise lunaire.

Ponadto serdecznie dziękuję za uczestnictwo Petrze Bootmann, autorce pracy Lalka.

 

W ramach drobnego uzasadnienia napiszę, że Tragedia Meyerlingu zawiera bardzo ciekawy pomysł na grę i, co być może ważniejsze, wydaje się być grą, która da graczom prawdziwe poczucie dotknięcia "tamtych czasów". Wstęp do tekstu z opisem przygotowań do rozgrywki to jeden z najciekawszych tekstów o aranżowaniu dziewiętnastowiecznych sesji, jaki w życiu czytałem.

Miałem pewien problem z oceną pozostałych dwóch prac, ale ostatecznie uznałem, że należy bardziej docenić Polonaise lunaire za nieco większą uniwersalność. Hacka Petry trudno zrozumieć, nie znając gier, na które zostaje nałożony, za to szkic settingu sila można łatwo wykorzystać w różnych innych projektach.

 

Proszę teraz Gniewka i sila o deklarację, czy korzystają ze swoich wejściówek sami, czy też przekazują je komuś. Gniewko może też wybrać książkę, którą chce dostać.

Komentarze


Gniewko
   
Ocena:
0

Za nagrody dziękuję, na Polcon nie jadę i nie znam nikogo kto by się wybierał. Resztę przekażcie potrzebującym - albo zróbcie nowy konkurs. Kocham wszystkich ludzi.

(Planeturystę proszę o odpowiedź na wiadomosc z priva w sprawie wiadomej.)

03-09-2014 13:27
Planetourist
   
Ocena:
0

W takim razie książka przejdzie co puli nagród nowego konkursu, który już planuję i o którym więcej napiszę za kilka dni. Na wiadomość już odpowiedziałem.

 

03-09-2014 17:34

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.