string(15) ""
» Blog » Wolsung: na Zachodzie zmiany
11-07-2013 17:39

Wolsung: na Zachodzie zmiany

W działach: Wolsung, Plane przedstawia, Plane poleca | Odsłony: 17

Wolsung: na Zachodzie zmiany
Panie i Panowie!

Jak być może wiecie od pewnego czasu zajmuję się promocją angielskiego wydania Wolsunga. Wieści związane z aktualizacjami na wolsungowym blogu regularnie trafiają na Poltera, chciałbym jednak polecić Waszej szczególnej uwadze dwa wolsungowe przedsięwzięcia.


Pierwszym jest tumblrowy blog Steampulp Ideas. To coś dla tych, których inspirują ładnie przygotowane materiały i dla tych, którzy prowadzą inne, niż Wolsung gry wiktoriańskie lub steampunkowe - na blogu regularnie pojawiają się pomysły z wolsungowych podręczników stylizowane na artykuły z Alfheim Daily.

Druga sprawa, która nie powinna ujść uwadze Dam i Dżentelmenów to konkurs Steampunk It! Jak nietrudno zauważyć, Wolsung opiera się w dużej mierze na wymyślaniu parowo-wiktoriańskich wariacji na temat wszelkich wytworów popkultury. Dlatego właśnie zapraszamy do zabawy polegającej na stworzeniu wiktoriańskiej wersji czegokolwiek - ulubionej fabuły czy postaci, ale też dowolnego elementu współczesności. Prace można zgłaszać do 15. lipca (najbliższy poniedziałek), a pięć najlepszych otrzyma PDF z angielskojęzycznym podręcznikiem podstawowym do Wolsunga. Życzę weny i powodzenia!


A już wnet mam nadzieję napisać tu, jakież wolsungowe dobra szykuję na Polcon. Przepraszam, że od jakiegoś czasu nie kontynuuję raportów z Ligi Niezwykłych Graczy, ale nasza ripperska kampania nabrała takiego rozpędu, że po prostu nie nadążam ze spisywaniem. Może popełnię jakieś podsumowanie, gdy za dwie sesje rozstrzygnie się los Londynu...

Komentarze


Z Enterprise
   
Ocena:
+1
Moje już poszło do Plane'a :)
11-07-2013 22:46
Planetourist
   
Ocena:
0
Plane potwierdza odbiór, po czym nabiera wody w usta do czasu rozstrzygnięcia konkursu.
12-07-2013 11:53

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.