Pamięć zwana imperium
string(15) ""
» Blog » WTS: Schmetterling!
24-05-2012 17:16

WTS: Schmetterling!

W działach: Brawurowe Światy, SWEPL, Evernight, WTS, Dzikie Pogranicze, Plane poleca | Odsłony: 3

WTS: Schmetterling!
Witajcie!

Ostatnio prawie wszystko, co pisałem tu o Dzikim Pograniczu, kręciło się dookoła nekromanty Schmetterlinga. Dzisiaj wreszcie wrzuciłem na forum opis tego schwarzcharaktera razem z mnóstwem jego sługusów i dokładnie opisaną siedzibą. Jest tam kilka chyba niezłych pomysłów na fantaziakowe potwory i pułapki, więc zachęcam do czytania i podkradania na własne sesje nawet, jeżeli mój minisetting kompletnie Cię nie interesuje.

Komentarze


Planetourist
   
Ocena:
0
Pisząc Pogranicze inspiruję się między innymi grą, o której niedawno pisała Blanche i umieściłem w opisie Schmetterlinga* drobną aluzję do kieszonkowych kreatur. Ciekawe, czy ktoś ją wypatrzy :)*Schmetterling to nie Butterfree, żeby nie było wątpliwości.
24-05-2012 17:19
Krzyś
   
Ocena:
+1
Znalazłem! A nawet jeszcze nie doczytałem do końca!
Trujące zarodniki- czy to nie jeden z ataków w Pokemonach (chyba nawet mój Bulba miał coś takiego)? I inne ataki potworków i Schmeta?
24-05-2012 17:39
Planetourist
   
Ocena:
+4
Oj, widać Pokemony głębowo wniknęły do mojej podświadomości. Tak, zarodniki i wici to ataki Bulbasaura, ale to nie o tę aluzję mi chodziło i prawdę mówiąc nawet nie zauważyłem, że daję martwiakom ataki pokemonów ;)

24-05-2012 19:19

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.