» Blog » Teatr Histrioniczno-Anankastyczny
16-11-2014 16:40

Teatr Histrioniczno-Anankastyczny

W działach: Konwenty, Plane przedstawia | Odsłony: 177

Teatr Histrioniczno-Anankastyczny

Moi Drodzy!

Z wielką przyjemnością (i pewnym opóźnieniem) ogłaszam, że wraz z moją ukochaną Weroniką założyliśmy teatr. Naszym pierwszym występem była czarna egzystencjalna komedia małżeńska kosmicznej grozy wystawiona na tegorocznym Polconie w ramach gali Zajdla. Następny występ (jaki? To na razie niespodzianka) szykujemy na zjAvę, ale trwają też nasze negocjacje z Pyrkonem. A przyszłoroczny Polcon sam wyszedł z propozycją, byśmy zagrali również tam!

Nie będziemy teatrem li wyłącznie konwentowym, ale o naszych dalszych planach wolimy na razie nie pisać zbyt wiele. Może tylko to, że przy odrobinie szczęścia w najbliższym czasie będzie można nas oglądać, nie wychodząc z domu...

Osoby zainteresowane naszą działalnością zapraszam na profil na Facebooku. Znajdziecie tam zdjęcia z Polconu i informacje o dalszych planach, a już niedługo rozpoczniemy tam także bardziej publicystyczną działalność.

Komentarze


blublu
   
Ocena:
0

ej, Wasz fejsbuk mi sie nie wyswietla :(

17-11-2014 20:17
Planetourist
   
Ocena:
0

To dziwne, na moim komputerze link działa. Może spróbuj trafić do nas przez jedno ze zdjęć?

17-11-2014 22:02
blublu
   
Ocena:
0

nie dziala, wciaz pokazuje: Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.

19-11-2014 14:36

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.