» Blog » Steamagination pełną parą
15-04-2013 22:24

Steamagination pełną parą

W działach: Wolsung, Plane przedstawia, sesje, RPG, Cthulhu | Odsłony: 7

Steamagination pełną parą
Witajcie!

Jeżeli ktoś z Was ma ochotę na dużo mackowatego pulpu, niech koniecznie zajrzy na mój angielskojęzyczny blog Steamagination. Od ostaniej notki strona urosła o dwie części pulpowego horroru do Wolsunga, a w nich między innymi atak krakena, dziwnie podobny do Nyarlathotepa posłaniec z obcych wymiarów oraz szturm Istot z Głębin na łódź podwodną. I, oczywiście, sterowiec.

Kraken i Nyarlathotep są tu...
...a szturm ryboludzi i sterowiec tu.

Poza tym przypominam, że codziennie wrzucam na FB Steamagination małe bonusy (angielskojęzyczne, ale łatwo zrozumieć), przydatne głównie dla graczy - materiałów dla prowadzących i tak pisze się za dużo, czyż nie? Na zachętę tłumaczenie tekściku z dzisiaj:

Cylinder-lotniskowiec (15 PD)
Elegancki, choć absurdalnie ciężki cylinder, w którym kryją się miniaturowe wiwerny. Przydatne w wielu sytuacjach, choć wypuszczanie ich podczas przyjęcia może się źle skończyć.
Lub: golem protokolarny z ukrytymi algorytmami bojowymi, niewiędnąca róża zamieszkana przez ducha mistrza szpady (pomaga w dyskusjach zamiast pościgów).
Cechy: perswazja +3, moc Pomocnik x2 (pomaga i w walkach, i w pościgach)

Komentarze


KFC
   
Ocena:
0
Btw. jak tam Wolsung za oceanem się miewa, dobrze się sprzedaje? Jest jakiś odzew fanów poza najazdami na rasizm? Bo Kuźnia coś nabrała wody w usta i nic nie informuje :>
15-04-2013 22:35
Planetourist
   
Ocena:
+1
Idzie naprawdę nieźle, a do GenConu pojawi się Extraordinary Voyages - angielskie W pustyni i w Puszczy :)
17-04-2013 21:32

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.