» Blog » RPGranie w Łodzi
20-05-2015 23:57

RPGranie w Łodzi

W działach: Konwenty, Plane przedstawia, RPG | Odsłony: 87

Moi Drodzy!

Jeśli ktoś ma wolny weekend i możliwość pojawienia się wtedy w Łodzi zapraszam na RPGranie - lokalną imprezę polegającą na dwóch dniach grania w erpegi. Z tego, co widziałem szykuje się wiele naprawdę ciekawych sesji i będzie z czego wybierać, ale pozwolę sobie jednak polecić Waszej szczególnej uwadze dwie zgłoszone przeze mnie. Obie są pokłosiem prowadzonych przeze mnie obecne eksperymentów erpegowych i obie odbędą się w niedzielę.

 

Krucjata pana de Rosignon

Przewidywany czas trwania: 3 godziny

System: Pathfinder (wymagana znajomość)

Liczba graczy: 2 - zapisy tutaj.

Sesja eksperymentalna dla dwóch graczy. Jedno z Was wcieli się w Gottfrieda de Rosignon, rycerza bez skazy wyruszającego na krucjatę przeciwko parającym się czarną magią heretykom, drugie zaś w kolejnych scenach wcielać się będzie w rozmaitych sojuszników głównego bohatera. Dzięki temu jedno z Was będzie mogło cały czas być w centrum uwagi i stworzyć bardzo osobistą historię, drugie zaś dostanie w zamian frajdę z kreowania kilku barwnych postaci i poznania fabuły z różnych perspektyw.

 

Dzieci we mgle

Przewidywany czas trwania: 4 godziny

System: Dual RPG (autorski)

Liczba graczy: Od 2 do 4 - zapisy tutaj.

Anglia, wczesna epoka wiktoriańska. Państwo Drakespire giną tajemniczą śmiercią, a ich dziećmi ma od teraz zajmować się tajemniczy i antypatyczny wuj Percival. Co gorsza wuj święcie wierzy, że cały ród Drakespire jest przeklęty - i czy dzieci naprawdę są pewne, że on się myli?

"Dzieci we mgle" to próbna sesja mojego systemu autorskiego "Dual RPG", o którym można się dowiedzieć więcej pod adresem dualrpg.wordpress.com. Znajomość reguł nie jest wymagana, a każdy gracz otrzyma gotową postać.

 

Zapraszam i pozdrawiam!

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.