string(15) ""
» Blog » Próżnice znalazły ścieżkę
04-01-2015 02:58

Próżnice znalazły ścieżkę

W działach: RPG, Plane przedstawia, D&D | Odsłony: 207

Próżnice znalazły ścieżkę

Moi drodzy!

Prace nad moim autorskim systemem trwają (z małym zwrotem akcji, o którym więcej tutaj) a tymczasem mam przyjemność ogłosić, że Avalon Games wydało mój kolejny tekst - i to tym razem biorący swoją inspirację z Poltera. Swojego czasu napisałem dla działu D&D Próżnicę, krótki opis fae żywiących się ludzką uwagą. Niedawno postanowiłem odświeżyć ten koncept i okazało się, że mam w związku z nim dość pomysłów, by spisać go w dłuższej formie. Tak powstał mini-dodatek Vanithei, który opisuje te stwory dużo dokładniej, dodając pomysły na przygody, liczne ich warianty i wreszcie sugestie, jak prowadzić przygody z Bohaterem Gracza zamienionym w taką problematyczną istotę. Przy okazji mogłem spełnić swoje dawne marzenie, czyli wydać własny dodatek do Dungeons & Dragons (w tym wypadku Pathfindera) na Licencji Otwartej Gry. Gdyby ktoś raczył zakupić ów tekst i dać mi znać, co o nim sądzi, byłbym bardzo wdzięczny!

Ostatnie zdanie opisu, to o moim doświadczeniu w branży erpegowej, być może wyda się niektórym przesadzone - ja sam zastanawiam się, czy Avalon nie przedobrzył. Ja tylko wspomniałem, że jestem kilkukrotnym finalistą Quentina i że ten konkurs ma w Polsce długą tradycję...

Swoją drogą - pierwotna wersja Próżnicy wciąż znajduje się na Polterze. Śmiało można traktować ją jako próbkę Vanithei.

Komentarze


Enc
   
Ocena:
+1

Ostatnie zdanie opisu, to o moim doświadczeniu w branży erpegowej, być może wyda się niektórym przesadzone

Bo jest przesadzone.

04-01-2015 11:21
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0

Ale niezależnie od tego - gratulacje!

04-01-2015 11:45
WekT
   
Ocena:
0

oj tam przesadzone. Dobre zachodnie podejście do promocji- taka zresztą jest prawda. W sumie obecnie poza Planem'em nikt jakoś nad wyraz aktywnie u nas nie działa produkcyjnie/RPgowo.

04-01-2015 15:00
Enc
   
Ocena:
0
WekT, ale bzdury piszesz :)
04-01-2015 15:08

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.