string(15) ""
» Blog » Laboratorium Fabularne
15-07-2016 18:11

Laboratorium Fabularne

W działach: Plane przedstawia | Odsłony: 144

Laboratorium Fabularne

Drodzy i Drogie!

Postanowiłem zmienić nazwę swojego bloga zewnętrznego – zamiast Planami i Plotkami jest obecnie Laboratorium Fabularnym. Wynika to z tego, że niedawno zorientowałem się, że dawna nazwa już nie pasuje do tego miejsca. Gdy ją wymyślałem tamten blog miał on być niewiele więcej, niż tablicą ogłoszeń – zbiorem linków do tekstów, które wydaję i do konwentów, na których się udzielam. Od tego czasu rozrósł się on w blog z prawdziwego zdarzenia, gdzie regularnie piszę o swoich doświadczeniach, pomysłach i przemyśleniach. Niedawno uznałem, że to pisanie jest dla mnie na tyle ważne, by blog zasługiwał na nową nazwę.

Laboratorium Fabularne dalej będzie tym, czym Plany i Plotki były w ostatnim czasie – miejscem, gdzie dzielę się swoimi erpegowymi doświadczeniami, zwłaszcza tymi bardziej nietypowymi i nowatorskimi. Będę pisał tu o sesjach, które prowadzę lub w które gram oraz o moich projektach erpegowych, za każdym razem starając się jak najciekawiej i najbardziej uważnie opisać to, co się w nich dzieje i wyjaśnić, dlaczego udają się tak, jak się udają. Czasami będę też informował o wydaniu moich tekstów oraz o tym, co robię na konwentach i innych imprezach lub recenzował cudze systemy, przygody i dodatki. I oczywiście wciąż będę umieszczał wszystkie pojawiające się tam teksty również na Polterze.

Wydaje się, że blog dobrze przeżył zmianę adresu i przekierowanie, wszystkie linki wiodące do starego planplot.wordpress.com i jego podstron powinny przekierowywać się na nowy adres. Poza adresem wordpressowym Laboratorium Fabularne można znaleźć też pod labfab.me. gdyby jednak jakieś linki nie działały, zgłoście mi to proszę w komentarzach lub prywatnie.

Do przeczytania, do napisania!

   

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Z Enterprise
   
Ocena:
0
Za niecały rok znowu wszystko wywalisz do góry nogami i zmienisz? :P https://labfab.me/2015/08/23/witaj-swiecie/

Tylko nie zmienaj tym razem ksywki na touristlaba czy coś...
15-07-2016 20:13
Planetourist
   
Ocena:
0

Nicka zmieniać nie zamierzam i nie uważam, by nowa nazwa była wywaleniem czegokolwiek do góry nogami. Notka, do której zalinkowałeś świadczy o tym, że sporo się na blogu zmieniło od czasu powstania i nazwa próbuje za tym nadążyć. Nie traktuję tego jako zmiany, raczej próbę nadążenia za stanem faktycznym.

 

A dodatkowo podejrzewam, że nowa nazwa - a zwłaszcza adres - będzie łatwiejsza do zapamiętania, gdy będę polecał swoje blogowanie uwadze słuchaczy na prelekcjach.

15-07-2016 20:37
Bakcyl
   
Ocena:
0

Prelekcje są dla snobów.

15-07-2016 23:17

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.