» Blog » Dzień, w którym zatonęła Urda
20-04-2016 22:16

Dzień, w którym zatonęła Urda

W działach: Plane przedstawia, Wolsung | Odsłony: 328

Dzień, w którym zatonęła Urda

Drogie i Drodzy!

Spotkała mnie jedna z najmilszych rzeczy, jakie mogą przydarzyć się projektantowi gier - zostałem wydany! Od wczoraj w RPGsklepie kupić można moją wolsungową kampanię Dzień, w którym zatonęła Urda. Wersja PDF jest dostępna od ręki, papierową można zamówić w przedsprzedaży.

Urda to dla mnie ważny scenariusz, nauczyłem się dzięki niemu naprawdę sporo o erpegach. Fajne RPG trafiły zresztą idealnie z tą premierą, bo przecież kilka dni temu sam pisałem o tym, co wyniosłem z projektowania i prowadzenia tej przygody we wpisie o odcinkach specjalnych.

Oczywiście widziałem już plik, jest świetnie złożony i bardzo estetyczny. Zawsze chciałem pisać teksty do Wolsunga między innymi dlatego, że tak dobrze wyglądają, i faktycznie widzieć swoje teksty wydane w tej linii to coś, co bardzo mnie cieszy.

Będę naprawdę zaszczycony, jeśli kupicie i poprowadzicie Dzień, w którym zatonęła Urda oraz jeszcze bardziej wdzięczny, jeśli przekażecie mi informację zwrotne o tym, jak Wam się ta kampania podoba. Miłej lektury i miłej gry!

 

Komentarze


Z Enterprise
   
Ocena:
+2

 Wersja PDF jest dostępna od ręki, papierową można zamówić w przedsprzedaży.

Gratulacje! 

Zaraz jednak przyjdzie Anioł Gniewu i napisze coś w stylu - "ja już na przedsprzedaże Fajnych nabrać się nie dam, niech wydadzą najpierw 5 nr MiMa". 

21-04-2016 10:32
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+2

No to sie nie będę powtarzał skoro już wiadomo co myślę... 

21-04-2016 11:43
Kaworu92
   
Ocena:
+1

Gratulki :)

21-04-2016 13:31
Planetourist
   
Ocena:
0

Dziękuję za gratulacje :)  Jeśli ktoś nie ufa przedsprzedaży, jest jeszcze PDF, ale wydaje mi się, że akurat ten termin jest w miarę pewny.

21-04-2016 23:34

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.