string(15) ""
» Blog » Dogrywka z Dziwnego Zachodu
12-03-2014 23:18

Dogrywka z Dziwnego Zachodu

W działach: RPG, SWEPl, Fajne RPG | Odsłony: 262

Dogrywka z Dziwnego Zachodu

Moi drodzy!

Na PolakPotrafi uzbierało się 12 000 zł, ostatnia prosta wiodąca do Tattered Banners pokonana niczym Diablo! A czemu akurat Diablo? Bo niby gra skończona, ale jest jeszcze wisienka na torcie: Secret Cow(boy) Level, czyli szansa na wydanie po polsku dodatku do Deadlands Reloaded! Jeśli do końca zbiórki - czyli przez najbliższe 40 godzin - uzbiera się 16 000 nowych polskich złotych, Fajne RPG wyda Ghost Towns - dodatek opisujący 7 miasteczek do wykorzystania w dowolnej martwoziemskiej kampanii. Tym razem polecam i w dobrej wierze, i bezinteresownie, bo z linią DL nie mam nic wspólnego.

To jak, cent dla wdów i sierot z zapadłej dziury na Dziwnym Zachodzie?

No i, oczywiście, ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy już wsparli zbiórkę!

Komentarze


von Mansfeld
   
Ocena:
+1

To jest zbiórka na dotacje dla Kuźnii Gier na rok 2014? Może jeszcze cały plan wydawniczy umieścicie od 20 tys. zł wzwyż?

To ogromny sukces jak na RPG w Polsce, że zebraliście ponad 12 tysięcy złotych i że już nawet wyczerpują wam się pomysły na dalsze cele. Z drugiej strony, dostaliście duży zastrzyk finansowy, aby poszerzyć swoje możliwości finansowe na przyszłe miesiące.

12-03-2014 23:23
Headbanger
   
Ocena:
+3

A mnie się podoba, że w końcu coś się dzieje! Szkoda, że podręczniki do mojej ulubionej gry są na tyle drogie, że nie ma szans na ich wydanie w ten sposób. Fanbase też, jest na tyle mizerny, że to tylko gwóźdź do trumny.

No cóż... i tak już mam całą szafkę angielskich podów.

13-03-2014 07:42
sil
   
Ocena:
0

@von Mansfeld

Zwróć uwagę, że nawet nie zwiększając wpłaty (bo wsparciem trudno to nazwać) dostaje się nowe rzeczy w pdfach. Jak zwykle wszystko na odwrót, ale i na normalny crowdfunding przyjdzie czas (zresztą był już Diadem).

13-03-2014 11:04
74054

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

Mansfeld >>> już pomijając wszelakie złośliwości pod kątem przegrywactwa światku RPG powiem, że dobrze że Drone, FajneRPG, Darken, Indoctrine, Żelazny Arek (od IS), ten gość od Diademu i cała reszta, która coś wydaje, a której nie kojarzę mają jeszcze siłę mieszać, choćby patykiem, w tej kupie gówna zwanej Polskim RPG.

Wsparłem ile uważałem ostatnie projekty, niech coś się rozwija.

Headbanger >>> w Łodzi widziałem jedną grupkę, która zagrała k4 razy w Deadlands Reloaded, jak to u ciebie wygląda?

Sil >>> zobaczymy. Możliwe, że cała idea rozbije się po którejś z kolei zbiórce, która się nie uda, a po której szał wydawniczy opadnie. Na razie ludzie łykają wszystko co leci, lecz tak sobie przewiduję, że jak osoby prywatne, niezwiązane z fundomem nabiorą odwagi i zaczną chcieć publikować swoje słitaski ałtoraski, to nastąpi przesyt tej formy aktywności finansowej wobec RPG.

13-03-2014 12:06
Headbanger
   
Ocena:
+2

Nie wiem, nie jestem fanem savage'ów. Kijem przez szmatę nie tknę (ale swoje 5zł dałem).

13-03-2014 19:21

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.