Pamięć zwana imperium

Blog - Kreator Krain

Wyświetlono rezultaty 1-7 z 7.

Dev diary: Kreator Krain

11-06-2014 15:58
1
Komentarze: 0
W działach: Kreator Krain, RPG, tabletop, sandbox, Dev diary
Dev diary: Kreator Krain
"Kiedy ponad rok temu usiadłem po raz pierwszy nad skryptem do Kreatora Krain nie sądziłem, że go ukończę. Powód jest prosty: był to pomysł, nad którym myślałem od kilku lat i nigdy nie udało mi się go w pełni zrealizować. Po drodze było kilka heartbreakerów, które (naturalnie) nie ujrzały światła dziennego poza moją wirtualną szufladą. Dlaczego tym razem to wyszło?" Czyli kulisy powstania KK słowami spisanymi przez Onslo.    

Dwie sprawy

05-06-2014 15:06
0
Komentarze: 6
W działach: Kreator Krain, RPG, tabletop, sandbox, cRPG, The Elder Scrolls
Witam drodzy Polterowicze! Pierwsza sprawa: dzięki pomocy Szymona Piechy z Jaskini Noobirusa Kreator Krain doczekał się wersji na przenośnie tablety i inne Kindle. Miłego czytania! Druga sprawa: nowy wpis na Teserakcie. Aż zacytuję: Dawno, dawno temu, kiedy było się jeszcze małym szczylem, ujrzałem w pewnym magazynie recenzję gry znanej jako Morrowind. Były to ponure czasy, gdzie Internet nie był dostępny na każdym kroku, a w mym skromnym domu praktycznie nie istniał. Czasy procesorów jednordzeniowych i okres dominacji naszych komputerów przez płyty kompaktowe, zaś słowo "DLC" j...

Premiera: Kreator Krain

01-06-2014 13:00
16
Komentarze: 6
W działach: Kreator Krain, RPG, tabletop, sandbox
Premiera: Kreator Krain
W końcu, drodzy polteruserzy, mogę spokojnie oznajmić (i w końcu przestać spamować promocją), że wybiła godzina zero i Kreator Krain dostępny jest do ściągnięcia! EDIT: Dodano wersję przyjazną drukarkom.   Miłej lektury!

Kreator Krain - Siostry Rzezi

31-05-2014 11:05
1
Komentarze: 8
W działach: Kreator Krain, RPG, tabletop, sandbox
Kreator Krain - Siostry Rzezi
Premiera Kreatora Krain już jutro, ale nie ma po co zwalniać tempa! Tym razem w ramach promowania projektu pokażę Wam ostatnią przykładową organizację, jaką można stworzyć korzystając z KK. Szykujcie fiolki z truciznami, sztylety i sakiewkę pełną złota, Siostry Rzezi nadchodzą!  

Kreator Krain - Koralowa Zatoka

29-05-2014 16:17
3
Komentarze: 4
W działach: Kreator Krain, RPG, tabletop, sandbox
Kreator Krain - Koralowa Zatoka
Uszanowanko po raz trzeci! Dziś w ramach promocji Kreatora Krain (premiera już w niedzielę!) prezentuję wam przykładową prowincję, Koralową Zatokę stworzoną za pomocą mojego narzędzia. Podziękowania należą się również Skavenloftowi za dzisiejszy obrazek i Fenwyn, za obrazek do Kultu Smoka. Miłego czytania!  

Kreator Krain - Kult Smoka

27-05-2014 16:37
3
Komentarze: 15
W działach: Kreator Krain, RPG, tabletop, sandbox
Kreator Krain - Kult Smoka
Uszanowanko po raz kolejny! Ruszam z promocją KK przedpremierową. Na dzień doberek, przykładowa wiara stworzona za pomocą zasad z podręcznika - Kult Smoka. Miłego czytania! :)

Kreator Krain

25-05-2014 11:32
14
Komentarze: 2
W działach: RPG, tabletop, sandbox, Kreator Krain
Kreator Krain
Uszanowanko Polterowicze! Mimo, że już nie udzielam się na Polterze jak za dawnych czasów, to jednak nie zniknąłem całkowicie z Fandomu :) Obecnie od ponad roku dłubię przy projekcie o nazwie Kreator Krain. W skrócie jest to narzędzie do prostego, szybkiego tworzenia settingów fantasy. Prawie 60 stron tekstu traktującego o tworzeniu królestw, religii, ras, historii oraz więcej. W każdym razie premiera już za tydzień więc zapraszam na swój blog Teserakt (tak mam własnego bogaska :P ). A i czy wspomniałem, że ów podręcznik jest kompatybilny z większością systemów? No i oczywiście jest za Free i...