Onslo

Onslo
Imię i nazwisko: Wojciech Chełstowski
Dołączył: 19 listopada 2007
Urodziny: 26 listopada
Miasto: Zielona Góra
Zainteresowania: RPG wszelkiej maści, konwenty, PBF'y
Strona www: http://rpgteserakt.blogspot.co.uk/
Wyślij prywatną wiadomość

O mnie

Co mogę powiedzieć? Od 1999 roku jestem uzależniony od gier RPG, prowadziłem sesje forumowe na Strefie Forumowych RPG, gdzie byłem również moderatorem działów Świat Mroku i Horrory. Od 2004 roku prowadziłem też na Avalonie sesję w klimatach X-Men. Interesuję się głównie Światem Mroku (w tym Promethean'em) oraz fantastyką pokroju Wh40k. Na obecną chwilę jestem także studentem filologii angielskiej.

Dossier

Zacznę od początku, raz jeszcze. Wszystko zaczęło się w panieńskim roku 1999, kiedy to byłem małym brzdącem i wracając z wycieczki z Gdańska z kilkoma klasami usłyszałem jak ktoś komuś coś opowiada, z takiego śmiesznego podręcznika... z niebieską okładką i czerwono-żółtym napisem: Warhammer No i tak się zaczęło. Przez pierwsze dwa lata, był tylko i wyłącznie Warhammer. Potem, że się tak wyrażę, z wiekiem naszła mnie ochotoa na więcej. Na dzień dobry poszedł Wilkołak: Apokalipsa , potem D&D, a potem coraz więcej, lepszych i gorszych systemów. Dzisiaj obecnie jestem zafascynowane Nowym Światem Mroku, Warhammer 40 000 (zarówno jako bitewniak, jak i rpg) oraz Burning Empires. Mam na końce wiele prywatnych "autorek", lecz wielkością i grywalnością dorównuje on byłemu premierowi, albo prezydentowi... to chyba jedna i ta sama osoba. Whatever. Obecnie pracuję nad dwoma projektami na poważne: Somnium: Czas Śnienia  oraz Kreatorem Krain.

Prywatnie

Zwykły gość, nie identyfikujący się z żadną subkulturą. Słucham muzyki z gatunku ciężkiej, ale też nie pogardzam innymi gatunkami. Lubię sobie posłuchać dobrze rozumianego Indrustial pokroju, Chiasm, czy też muzyki instrumentalej i klasycznej. Obecnie mam dziekankę na studiach filologii angielskiej, spowodowaną problemami osobistymi. Mieszkam w Zielonej Górze i sympatyzuję z Ad Astrą, choć nie jestem bezpośrednim członkiem tego klubu, niemniej oni wiedzą, że gdzieś tam jestem :>

Poltergeist

Swego czasu byłem jednym z redaktorów działu Świata Mroku i twórcą e-tygodnika o tematyce ŚM o nazwie "Śladami Wilka". Na wod.polter.pl odpowiadałem też za promocję Prometejczyka za pomocą recenzji i artykułów. W tej sprawie mam jeszcze wiele do powiedzenia, ale nie oznacza to wcale, że tylko lubię Prometejczyka. W kwestii innych systemów ŚM też coś pokażę :)

Artykuły:

Recenzje

Promethean: The Created

Recenzja Promethean: The Created, unikalnego systemu świata mroku, gdzie zmartwychwstali przemierzają świat w poszukiwaniu duszy.

Recenzja Saturnine Night, dodatku zamykającego linię Prometheana, będącego kopalnią pomysłów dla Mistrzów gry i ukazujących całą prawdę o Nuklearnych Prometejczykach- Zeka.

Recenzja Pandora's Book, dodatku opisującego energie Niebiańskiego Ognia- od zrodzonych przez Pyros Quashmallin poprzez złowrogie wcielenie Flux- Pandoran.

Recenzja Magnum Opus, dodatku omawiającego tajemnice Stworzonych, od Prometejczyków nie należących do żadnego z Rodów do czterech nowych Rafinacji, jakie można napotkać na Pielgrzymce.

Recenzja Strange Alchemies, dodatku opisującego aspekty życia Prometejczyków, takie jak Ród, Rafinacje, czy też fizjonomia Stworzonych.

Werewolf: The Forsaken

Recenzja Lodges:The Faithful, dodatku opisującego międzynarodowe Loże- bractwa wilkołaków skupionych wokół konkretnego celu lub filozofii.

Recenzja Predators - dodatku opisującego duchy, shartha i przedwieczne monstra. No i najlepszy z dodatków mówiący o Shadow Realm.

Inne

Kapłan Hiroszimy - potężny antagonista podróżujący po świecie, w poszukiwaniu innych Prometejczyków i pożarciu ich ciał. Dla wielu jest on uosobieniem nieokiełznanej natury każdego Stworzonego.

Czarnobyl - opis Strefy Izolacji do zastosowania w Świecie Mroku. Zdobywca 2 miejsca w konkursie Ekwinokcjum - Jesień 2008Aktywność

Artykuły: 15
Noty: 10
Wieści: 31
Komentarze: 309
Posty na forum: 135

Blog

Notki: 19
Polecenia: 82
Komentarze: 147
Odsłony: 4835

Reputacja

Autorska: 0
Redaktorska: 0
Wieści: 0
Noty: 0