string(15) ""
» Blog » Spektakle "Teatru Kontrapunkt" w czerwcu
23-05-2012 18:42

Spektakle "Teatru Kontrapunkt" w czerwcu

Odsłony: 6

EDIT: sytuacja się odrobinę zmieniła o tyle, że "Droga do Szczęścia" nie będzie grana w ogóle, zaś "Kantata" będzie grana we wtorek zamiast w poniedziałek. Godziny nie uległy zmianie.

Spokojnie, niedługo wrócę do pisania o RPGach i planszówkach i innych pierdołach. Ale póki co:

Nie jest to jeszcze w 100% potwierdzone, ale najpewniej w dniach 16, 17, 18 czerwca w Natolińskim Ośrodku Kultury (ulica Na Uboczu 3, niedaleko stacji metra Natolin) można będzie zobaczyć, kolejno, spektakle Teatru Kontrapunkt: „Droga do Szczęścia”, „Przy Drzwiach Zamkniętych” oraz „Kantata na Cztery Skrzydła”. Dokładnych godzin Wam jeszcze nie podam, ale orientacyjnie powinno to być ok. 19:00. Wstęp wolny.

Dwa słowa na temat spektakli:

Sobota, „Droga do Szczęścia”: http://demon.webd.pl/kontrapunkt/spektakle.php?mode=opis&title=droga

Uwaga ode mnie: czysto subiektywnie uważam, że od strony aktorskiej jest to zdecydowanie najlepszy spektakl Kontrapunktu. Widywałem gorsze aktorsko spektakle w dobrych, zawodowych teatrach. Co oczywiście nie oznacza, że inne spektakle są aktorsko słabe – ten jest po prostu pod tym względem wyjątkowy.Niedziela, „Przy Drzwiach Zamkniętych”: http://demon.webd.pl/kontrapunkt/spektakle.php?mode=opis&title=drzwi

Uwaga ode mnie: spektakl o tyle wart polecenia, że (zależnie od obsady) gram w każdej z ról męskich ;). Jeśli ktoś zatem chce mnie zobaczyć, kiedy udaję aktora, to z tych trzech spektakli będzie miał okazję tylko przy tym. W pozostałych, niestety, nie gram.Poniedziałek, „Kantata na Cztery Skrzydła”: http://demon.webd.pl/kontrapunkt/spektakle.php?mode=opis&title=kantata

Uwaga ode mnie: termin (poniedziałek) może nie zachęcać, ale jest to najpopularniejszy spektakl Kontrapunktu. Więc pewnie jest również wart zobaczenia ;). Polecam go zwłaszcza osobom bardziej nastawionym na lżejszą komedię, bo pozostałe dwie sztuki są sporo „cięższe” i poważniejsze. Przy tej jest świetnie zachowana równowaga między scenami dramatycznymi i komediowymi, do tego stopnia że – choć widziałem spektakl z siedem razy – bawił mnie za każdym razem, gdy go oglądałem.


Gorąco zachęcam do zobaczenia którychkolwiek/wszystkich z tych spektakli no i, oczywiście, do wysłania linka do tej notki dalej, jeśli znacie kogoś kto lubi teatr =). Jeśli będę w stanie potwierdzić te terminy lub będę miał informacje odnośnie godzin, dam znać, zapewne poprzez edit tej notki.
2
Notka polecana przez: dzemeuksis, Szponer
Poleć innym tę notkę

Komentarze


dzemeuksis
   
Ocena:
0
A może by tak transmisja live poprzez spotkania (Hangouts)? Od niedawna jest taka możliwość na Google+. Wiem, że to nie to samo, ale szanse na obejrzenie mocno by wzrosły w moim przypadku.
25-05-2012 20:43

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.