string(15) ""
» Blog » Droga do Szczęścia
17-01-2012 22:18

Droga do Szczęścia

Odsłony: 1

Wspominałem już na swoim blogu o Teatrze Kontrapunkt, bardzo mało amatorskim teatrze amatorskim, w którym swojego czasu grywałem. Swoją drogą, po raz pierwszy od ładnych paru lat znowu w czymś gram, zresztą jest to wznowienie jednej z moich ulubionych sztuk, za jakie się braliśmy.

Ale ja nie o tym.

W najbliższą niedzielę i poniedziałek, o godzinie 19:00, w Natolińskim Ośrodku Kultury (ul. Na Uboczu 3, Warszawa, koło stacji metra Natolin) obejrzeć będzie można spektakl "Droga do Szczęścia". Jest to moim zdaniem najlepszy spektakl Kontrapunktu w ogóle, a ma nasz teatr za sobą już około dziesięciu lat i sporo premier.

Oczywiście informuję o wszystkim dość późno, i wiem też że ludzie zwykle znajdują dobre preteksty by nie pójść do teatru ;), ale serio gorąco polecam. Nie gram w tej sztuce, więc jestem ciut bardziej niż zwykle obiektywny - a powiem wam, że znaleźlibyście sporo zawodowych teatrów, gdzie płacąc za bilet nie dostalibyście takiego "ekspirjensu", jak tu za darmo.

Tradycyjnie już, jak to przy notkach odnośnie teatru, proszę o polecanki i/lub linkowanie znajomym, by dużo osób to zobaczyło przed weekendem. I przede wszystkim gorąco zachęcam, byście się wybrali, bo warto. A jeśli ktoś się wybiera, to niech da znać w komentarzu, ja prawie na pewno będę na co najmniej jednym spektaklu, chętnie w przerwie między aktami podejdę i powiem "cześć" ;) a po spektaklu równie mile widziane recenzje w komentarzach, bo a) może przesadzam z pochwałami, oraz b) jeśli jednak aż tak nie przesadzam, będzie to dla bardzo dobrego teatru dodatkowa reklama.

EDIT: jutro napiszę więcej o samym spektaklu, bo chwilowo nie mam weny ani czasu... Daję tylko sygnał, że jak ktoś ma wolny wieczór w niedzielę lub poniedziałek, może rozważyć wyprawę do teatru. Bo jak napiszę w piątek, że w niedzielę jest spektakl, to nawet najwięksi miłośnicy teatru raczej nie przyjdą ;)

Komentarze


Planetourist
   
Ocena:
0
Wrzucone na FB z króciutkim apelem do znajomych Warszawiaków :)
17-01-2012 22:33
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Wpisałem się tu przed Zigzakiem
18-01-2012 03:01

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.