» Blog » Za 2 tygodnie naprawdę GRAMY!
24-07-2015 21:47

Za 2 tygodnie naprawdę GRAMY!

W działach: rpg, gramy | Odsłony: 153

Za 2 tygodnie naprawdę GRAMY!

Drodzy przyjaciele RPGowcy!

 

Za dwa tygodnie zaczyna się Avangarda (nawet mniej - start w czwartek). Na tym konwencie po raz kolejny wystartuje GRAMY! - najstarszy konkurs w Polsce na najlepszego gracza RPG; a poza tym pretekst do świetnej zabawy i gry u dobrych i doświadczonych, a nawet utytułowanych Mistrzów Gry. Tak również będzie w tym roku - konkurs jest rozłożony na dwa dni konwentu - piątek i sobotę. Patrząc na listę Mistrzów Gry którzy zgodzili się poprowadzić niemalże zazdroszczę przyszłym uczestnikom, że sam nie mogę zagrać w konkursie.

Jesteście ciekawi kto poprowadzi wam sesję? Śledźcie profil GRAMY! na facebooku - będę stopniowo podrzucał wam informację u kogo będziecie mogli zagrać jak również szczegóły organizacyjne. Tak jak rok temu można sobie też zaklepać gwarancję wolnego miejsca odzywając się do mnie na @: [email protected]

---

Kwestia nagród na konkursach RPGowych jest generalnie dość śliska. Czy to PMM czy G!, często ciężko było dostrzec RPGowość nagród, które mógł dostać zwycięzca. Zazwyczaj najtrakcyjniejszym elementem jest jakaś większa gra planszowa, nie RPG. Myśląc o nagrodach w tym roku i mając świadomość że z dużym prawdopodobieństwem to moje ostatnie GRAMY!, postanowiłem dorzucić coś extra stąd już teraz mogę powiedzieć: na zwycięzcę między innymi nagrodami będzie czekać kompletny zestaw do gry Promethean: the Created:

Promethean: the Created, Pandora's Book, Magnum Opus, Strange Alchemis i Saturnine Night - jeśli chodzi o kluczowe dodatki jest to kompletna linia wydawnicza do tej gry; wszystkie książki większość życia spędziły na mojej półce, niestety nie wszystkie są w stanie idealnym.

(sprawdźcie recenzję na polterze czy na rpg.net)

Fajne? Mam nadzieję, że tak i że za dwa tygodnie prawdziwi gracze tłumnie się zjawią powalczyć o tą i stos innych nagród.

3
Notka polecana przez: deailon, Ifryt, Kaworu92
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Ifryt
   
Ocena:
0

Nagroda faktycznie super! Kawał dobrego erpega.

Masz gest! :)

25-07-2015 20:36

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.