string(15) ""
» Blog » Mundial
20-06-2010 13:51

Mundial

W działach: sport, internet | Odsłony: 2

Mundial
Mundial to jeden z nielicznych turniejów piłkarskich, który jest skłonny przyciągnąć mnie przed telewizor. Na co dzień wolę pożądną transmisję tenisową (męski tenis preferowany). Niestety chwilowo się przeprowadzam, więc liczyłem się z tym, że mundial będę mógł śledzić co najwyżej w wersji "z czuba". A tu niespodzianka - TVP jest na tyle publiczna, że transmisje są na żywo w internecie - np. bieżący mecz. Co prawda technologia nie jest na tyle publiczna, żeby można było oglądać na linuxach (Microsoft Silverlight - nie wiem czy można go puścić w trybie jakiejś emulacji win32), to internet (nawet dość wolny) + windows/mac os umożliwia słuchanie i oglądanie tego co się dzieje w RPA.

Studia w przerwie i po meczu nie puszczają, ale nikt za Gmochem chyba tęsknić nie będzie.

To tak jakby ktoś nie wiedział :]

Komentarze


Malaggar
   
Ocena:
+3
Studia w przerwie i po meczu nie puszczają, ale nikt za Gmochem chyba tęsknić nie będzie. Ej, Gmoch jest nieodłącznym elementem mistrzostw i żałuję, że nie ma jego rysunków tym razem.
20-06-2010 14:22
Neurocide
   
Ocena:
0
Ta technologia jest na tyle niepubliczna, że nie mogłem jej uruchomić u siebie, z powodu zbyt wielkiej liczby chętnych oglądaczy. I to na Windzie, z dostępem do internetu o niezłych parametrach.
20-06-2010 15:28
nimdil
    @Neurocide
Ocena:
0
Też mi się tak raz przycięło, wczoraj na wieczornym meczu. Ale cztery razy "reload" z rzędu i już było wszystko ok.

@Malaggar
Twierdzenie, że Gmoch jest niedołącznym elementem mistrzostw jest równie sensowne co twierdzenie, że "Kevin sam..." + "Szklana płapka" są nieodłącznymi elementami świąt. Innymi słowy - są to nieodłączne elementy wykreowane przez tvp i nie będę za nimi tęsknił :]
20-06-2010 15:53
earl
   
Ocena:
0
Nawet nie wiecie, jak gadające głowy w stylu Gmocha, Strejlaua czy Apostela potrafią człowieka doprowadzić do pasji. Każdy z nich udaje mądrego i wymądrza się, co taki a taki trener czy piłkarz powinien zrobić. Szkoda, że żaden z nich, jak był trenerem, nie wprowadził tego w życie. Gmoch pojechał z, jak mówiono, najlepszą reprezentacją w dziejach Polski, na MŚ do Argentyny i miał zdobyć złoto. I co? Jego styl prowadzenia drużyny spowodował, że zamiast złota skończyło się na 5-6 miejscu i różnych niesnaskach w drużynie. A o "wyczynach" dwóch pozostałych panów szkoda wogóle wspominac.
20-06-2010 16:43
dzemeuksis
    @Neurocide, @nimdil
Ocena:
0
To skorzystajcie z innej, lepszej technologii, w której TVP również udostępnia transmisje (niestety też nie dla Linuxa): pliptv.pl
20-06-2010 16:54
Chamade
   
Ocena:
0
W Internecie można sporo transmisji zlokalizować, jeśli kogoś irytuje Gmoch i jemu podobni można wybrać taką w obcym języku. Mnie nasi eksperci drażnią, bo nie dość że wciąż na tematy "około-meczowe" mówią, to jeszcze bezustannie mylą zawodników, przekręcają nazwiska itp. Tedy wolę tych panów unikac .
20-06-2010 22:31

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.