string(15) ""
» Blog » Jak stracić 5 minut życia na Kickstarterze
07-02-2013 16:15

Jak stracić 5 minut życia na Kickstarterze

W działach: kickstarter | Odsłony: 9

Jak stracić 5 minut życia na Kickstarterze
Zanim przejdziesz, drogi czytelniku, na link poniżej - pamiętaj, żeby obejrzeć "do końca" filmik. Po drodze rzuć okiem na ilość pieniędzy, a potem przeczytaj informację, szczególnie interesujące jest jak rozkłada się przyrost dodatkowych bonusów w zestawieniu z progresem "kosztu" składki.

HOPE

Prawda, że to po prostu niesamowite? o_O

Komentarze


Siman
   
Ocena:
+4
Shut up and...! Nah, just shut up.
07-02-2013 16:30
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0
Polecam, bo giwera fajna. I piesek też.
07-02-2013 17:15
zatapatique
   
Ocena:
0
spoko swinki
07-02-2013 17:57
Z Enterprise
   
Ocena:
+3
Ten wpis mnie oburza.
Naśmiewanie się z nerda, który bawi się z mamą i siostrą w "LARPing" jest okrutne. Tym bardziej, że ten nerd wygląda jak kwintesencja społeczności erpegowej z poltera i konwentów.
Odbieram informację o obejrzeniu filmiku do końca za podtekstowo obraźliwą dla kobiet, zwłaszcza tych nadużywających alkoholu i tych nieco bardziwj puszystych. Mam obejrzeć filmik do końca by pośmiać się z zapijaczonej mamy czy z tłustej siostry przebranej za wróżkę? Nie śmieszą mnie takie żarty.
Ruinujesz swoim wpisem Nadzieję, którą uosabia ten nieszczęśliwy amerykański chłopiec, który nie tylko ma patologiczną i niekompletną rodzinę (zauważyłeś, okrutny człowieku, brak ojca?) ale także problemy z pisaniem po angielsku?
Czy pomyślałeś, że HOPE mogło się odnosić do bardziej osobistych pragnień Allana (tak, nie bójmy się nazywać go po imieniu, to czująca, świadoma istota ludzka!)? Że może LARP pozwoli jego mamie pokonać zgubny nałóg, że może siostra schudnie, zmniejszając szansę na chorobę wieńcową? Ten dzielny chłopak walczy o ich życie, i robi to, pomimo ograniczeń, tak jak umie, przy pomocy hobby.
A ty potrafisz tylko się śmiać.
To podły, podły wpis, nimdilu, wstydź się.
Okrutny i nieludzki.
Zaraz napiszę skargę do moderacji, żeby go schowała.

A wy, jeśli jak Allan pragniecie dowodzić przynajmniej jednym Elfim Pantalonem, wspomóżcie go swym portfelem.;)
07-02-2013 18:43

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.