string(15) ""
» Blog » GRAMY! Express - pierwsze podejście
12-02-2014 19:06

GRAMY! Express - pierwsze podejście

W działach: rpg | Odsłony: 192

GRAMY! Express - pierwsze podejście

Już za trzy dni odbędzie się zjava. Mój wkład w konwent jest raczej minimalny - będę koordynować GRAMY! Express, które dostałem w spadku po Repku (tj. dostałem GRAMY! a Express jest własną inwencją w temacie).

 

Moje doświadczenie jako organizatora czegokolwiek w ramach fandomu jest praktycznie zerowe, stąd nie do końca wiedziałem w co dokładnie się pakuję. Miałem pewne wyobrażenie i Repek był bardzo pomocny, dostarczając różnego rodzaju materiałów, sugestii i odpowiedzi na moje liczne pytania. Koniec końców najistotniejsze okazało się dobre zaplanowanie realizacji poszczególnych kawałków przygotowania konkursu i konsekwentne marudzenie odpowiednim osobom - rzecz, o której wadze tak do końca przekonuję się dopiero teraz, dzięki czemu wiem co mogłem zrobić lepiej.

 

Niewątpliwie najważniejszym elementem samego konkursu było zebranie grupy MG. Z tego elementu jestem bardzo zadowolony - najprościej było oczywiście mi namówić Blanche, ale oczywiście cały zespół to świetni prowadzący i jestem pewien, że gracze będą się doskonale bawić. Okazało się też, że życie dopadło część pierwotnie zdeklarowanych, stąd nie będzie można zagrać ani u Lucka ani u Oli - za to oferta poszerzyła się o sesję u Skobla. Podsumowując: sesje poprowadzi Linka, Blanche, Kuleczka, Planetourist, Scobin i Skobel.

 

Co zrobić żeby zagrać? Warto zarezerwować sobie miejsce wcześniej pisząc maila tutaj: [email protected]. Tak czy siak trzeba się stawić na losowanie grup między 11:30 i 12 w sali RPG 4 na zjAvie w sobotę. A potem już tylko pozostaje grać i dobrze się bawić. 

I wygrać.

 

PS. Blanche mówi że jest fajna i urocza. I że ma ślicznego pieska. Nie pytajcie - siedzi na mnie i kazała napisać.

 

Komentarze


Repek
   
Ocena:
+1

Będzie dobrze, dobrej zabawy. :)

Pozdro

12-02-2014 19:12
etcposzukiwacz
   
Ocena:
0

Nie wiem czy powinienem to komentować, ale czemu express? Express kojarzy się z szybkością, a szybkość jest dobra przy łapaniu pcheł, a przy fajnym graniu to już nie koniecznie.

Choć oczywiście przyłącze się do życzeń Repka.

12-02-2014 20:13
nimdil
   
Ocena:
+3

Express bo ta wersja jest przyspieszona - ma tylko dwa przystanki (1 etap - finał) zamiast trzech (1 etap - półfinał - finał). Jakoś tak zostało.

12-02-2014 20:15
Repek
   
Ocena:
+2

Poza tym ładnie, nie wiem czy w sposób zamierzony, nawiązuje do Orient Expressu. :)

Pozdro

12-02-2014 20:17
Linka
   
Ocena:
+4

So excited!

13-02-2014 09:06

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.