string(15) ""
» Blog » GRAMY! 2014
23-08-2014 22:00

GRAMY! 2014

W działach: rpg | Odsłony: 205

GRAMY! 2014

W sierpniu na Avangardzie GRAMY! zagrało po raz dziesiąty i choć może nie była to najlepsza odsłona tego konkursu, z relacji z różnych stron wiem, że z pewnym marginesem nie było to edycja najgorsza. Osobiście się z tego cieszę, bo po rozruchowym GRAMY! Express była to pierwsza pełna edycja, którą ogarniałem samodzielnie. 

 

Pewnym wyzwaniem okazało się wpisanie konkursu w grafik konwentowiczów, z których część dotarła na konkurs dopiero w piątek po pracy / z daleka. Stąd ostatecznie tury zapisów zrobiliśmy dwie i obie zebrałem niemalże po równo chętnych - razem 23 graczy. Całkiem nieźle - dość żeby odbył się komplet sesji i nigdzie nie było tłoku. Tu i tam słyszałem narzekania, że wciąż o sesji decyduje czynnik losowy, ale ostatecznie G! to konkurs - musi być chociaż szansa na wiatr w twarz.

W niedzielę, przy okazji loterii RPG, ogłosiliśmy wyniki i wręczyliśmy obiecywany stos nagród - zwyciężczynią okazała się Zuzu, druga po Krystynie Nahlik pani która wygrała w konkursie - brawo! Grzywacz i WeKT dzielnie dotrzymywali jej kroku, im również należą się gratulacje.

Ogółem odbyło się bez większych wtop, naturalnie pojawiły się pewne zgrzyty, ale nic naprawdę poważnego - super. Z perspektywy konkursu chciałbym pozdrowić i podziękować:

* Moim mistrzom/sędziom: Beacon, Linka, Morphea, Szponer, Ina, Poziomka, Krzyś, Kosmit, Planetourist, Azarin  - dzięki że poprowadziliście sesje, z tego co mi wiadomo wszystkie się podobały - świetnie! Część z was zasygnalizowała chęć prowadzenia w przyszłych edycjach - bomba!

* Graczom którzy przyszli na konkurs - dzięki, bo choć konkurs jest dla was, odbywa się i ma sens tylko dzięki wam. Przyjdźcie za rok, najlepiej ze znajomymi. Jaxa - dzięki że przywiozłeś ~1/4 graczy konkursowych. WeKT, Grzywacz - gratuluję finału. Zuzu - Kudos!

* Mojej "szefowej"  - Oli, która wiedziała kiedy wzruszyć ramionami, a kiedy użyczyć mocnego gardła, plus zgodziła się turlać kostką, kiedy to było potrzebne.

* MaWrowi, który wyszarpywał nagrody dla konkursowiczów.

* Guttowi, który dawał sobie je wyszarpać.

* Gregowi, z całą pewnością nie tylko za kabel.

* Tiszce, za to że pozwoliła mi szastać wodą na konkursie tak długo jak się dało.

* Puszkinowi i Jaxie za interesującą pogawędkę nt. konkursów.

* Blanche bo Blanche.

EDIT:

* zapomniałem: pozdrowienia i podziękowania dla Ramela: bardzo chciał poprowadzić sesję w G! ale ostatecznie siły wyższe wygrały, ale dzięki za entuzjazm i spróbuję Cię zrekrutować w przyszłości!

Komentarze


WekT
   
Ocena:
+2

Wielkie dzięki za organizację. Konkurs super, choć mój plan był nieco inny... ;)

Przypomniałeś mi, że miałem sklecić notkę z refleksjami na temat konkursów dla graczy.

24-08-2014 21:28
JaXa
   
Ocena:
+3

Dzięki nimdil!

Do zobaczyska za rok! Za rok powalcze jak dziki!

26-08-2014 08:48
WekT
   
Ocena:
0

Jaxa obiecuje wyspać się dzień przed ;)

26-08-2014 10:32

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.