string(15) ""
» Blog » Nowy numer fanzinu dostępny za free
21-10-2015 02:37

Nowy numer fanzinu dostępny za free

Odsłony: 185

Najnowszy numer pisma Komoda & Amiga plus - czyli K&A+ do ściągnięcia. 

Oprócz recenzji, wywiadów i publikacji, koledzy z redakcji poświęcili jeden artykuł swojemu zmarłemu koledze, Ramosowi. Zapraszam.

 

Komentarze


Adeptus
   
Ocena:
0

Amiga 600 kupiona za 100 zł na targu, to był mój pierwszy komputer. Do tej pory mam ją na strychu, choć obawiam się, że po tylu latach już nie działa (powinienem też mieć gdzieś sporo egzemplarzy Magazynu Amigi i C&A - domyślam się, że Waszym wzorem jest to drugie czasopismo). Nawet jak przyszła pora na wymianę, to rozważałem zakup Amigi 1200... ale jednak kupiłem Peceta. Do Amigi gry musiałem zamawiać pocztą, a do Peceta mogłem kupić sobie w kiosku. Z tym zamawianiem, to zabawna sprawa - w Magazynie Amiga oficjalnie ogłaszali się piraci z oficjalnie zarejestrowaną działalnością gospodarczą (korsarze?), którym wysyłałeś przelew 5 złotych, wpisując w "tytule" nazwę gry i za jakiś czas przesyłali Ci kopię na dyskietce. W owych czasach nikomu by do głowy nie przyszło, ze robi w ten sposób coś niemoralnego, czy choćby nielegalnego.

Moim pierwszym "proto"cRPG było Hero Quest (zresztą, jedna z moich pierwszych kampanii jako MG była oparta na misjach z tej gry) i chyba do tego tytułu odczuwam największy sentyment. Z drugiej strony, pomimo sentymentu, nie ciągnie do amigowych gier - ani do powrotu do staroci, ani do nowości.

25-10-2015 14:56
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Amiga 500 katowana u znajomego od rana do nocy. Battle Isle i History LIne. Amiga 600 pożyczana na weekendy od zaprzyjaźnionego właściciela sklepiku. Cannon Fodder, Hero Quest i Legacy of Sorasil (bo WARHAMMER). Potem własna 1200 odkupiona od kolegi erpegowca. Subwar 2050 i UFO.  

26-10-2015 00:54

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.