Outpost 2
string(15) ""
» Blog » Neurocide i Pokemon Go
19-07-2016 23:10

Neurocide i Pokemon Go

Odsłony: 502

Ciekawość i jeszcze raz ciekawość kierowała mną kiedy zdecydowałem się zainstalować to małe cudo japońskiej technik. Pomyślałem: mam psa i tak z nim chodzę i po parkach i wokoło oczek wodnych, to może uda się złowić nawet jakiegoś rybnego pokemona na obiad. Wyszedłem z domu i dawaj miast na moją suczkę to w ekran wlepiłem wzrok. Coś w krzakach zaszeleściło - biegnę, a tam nic. Jakieś wskaźniki na placu zabaw - o proszę, słajpnąłem kółkiem i wypadły pokeballe - swoją drogą w Opolu jest plac zabaw o nazwie: Mokry Sen Pięciolatka. No ale nic idę dalej, patroluję szlakiem nazwanym dookoła osiedla. Pokemonów ni ma, są tylko te miejscówki - na garażach jedna, kawałek dalej druga. Hm... znam to... z Ingresa. Dobra, to lecę w ciemno w miejsce gdzie takie miescówki już w Ingresie namierzyłem. No i zgadza się. W ciągu kilku chwil awansowałem o poziom. Zebrałem ponad dwadzieścia pokekulek i... pochodziłem jeszcze półgodzinki. Potem na kolejnym spacerze znów to samo. Nie potkałem ani jednego pokemona. Nie bawiłem się z psem patykiem ani piłką, łaziłem po miejscach z czapy, gdzie się piesek nie mógł, że tak powiem w spokoju załatwić. Co w tym fajnego? Nie wiem. Wracam do normalnych spacerów z suczką. Oszczędzam baterię. Ale przygoda. Zadek urwany.

Komentarze


Kaworu92
   
Ocena:
0

A ja na piekielnych czytałem o gościu co się wbił na teren czyjejś posiadłości "bo Pokemon GO" xD A wszyscy myśleli że to włamywacz xD LULZ xD

23-07-2016 16:31
Kilik Lodowa Zamieć
   
Ocena:
0

A ja tam się cieszę, gdy widzę, że ilość osób spacerujących po moim osiedlu i parku się (lekko licząc) podwoiła. Niedawno nawet byłem świadkiem bardzo fajnej wymiany zdań przez przechodzących obok mnie dziadków. Starszy pan coś tam pod nosem sarkał na głupią młodzież, a pogodna babcia "oj, cicho bądź, w końcu wyszli z domu i nie siedzą przed komputerem". A budowanie teorii o niebezpieczeństwach takich gier jest dla mnie przezabawne... Samo korzystanie z komórki w sposób nieostrożny jest niebezpieczne (np. w czasie prowadzenia auta). To, w jaki sposób się to robi (czy gra w pokemony, czy pisze smsy), nie ma większego znaczenia. 

23-07-2016 19:22

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.