string(15) ""
» Blog » Fotorelacja z 18 Targów Książki w Krakowie
25-10-2014 19:13

Fotorelacja z 18 Targów Książki w Krakowie

W działach: książki, Ohana | Odsłony: 244

Fotorelacja z 18 Targów Książki w Krakowie

Jutro już ostatni dzień największej targowej imprezy książkowej na południu Polski i muszę przyznać, że jest naprawdę światowo. 

Dwie potężne hale, międzynarodowi wystawcy, możliwość płacenia kartą na najmniejszych nawet stoiskach, świetne rabaty - Targi Książki w Krakowie wyrastają na imprezę, na którą warto przyjechać nawet z odleglejszych stron. Nie tylko ze względu na wymierne korzyści finansowe dla bibliofilów, ale i klimat, feeling i możliwość dotknięcia książkowych premier pachnących jeszcze farbą drukarską. 

Tutaj znajdziecie naszą fotorelację (głównie z hali, gdzie mieściła się literatura akademicka i dziecięca) i garść porad, jak nie utonąć w tym natłoku wrażeń - poradnik książkowego huntera :) Targi już wprawdzie mają się ku końcowi, ale może kogoś jeszcze namówimy na jutrzejszą wizytę.

Komentarze


KFC
   
Ocena:
+2
Nie ma wzmianki o *Sadze*, nie ma polecanki.
26-10-2014 10:27
Bagheera
    @KFC
Ocena:
0

Ktoś tu nieuważnie oglądał fotorelację. Oczywiście jest Saga :P

27-10-2014 00:08
Torgradczyk
   
Ocena:
+1

A stoisko "Autorów niezależnych" odwiedzone? A atmosfera rzeczywiście niesamowita. Zwłaszcza kiedy z tłumu, niczym książkowa postać, w swoim czarnym płaszczu i kapeluszu wyłonił się Jan Maria Rokita. No i król kloszardów, nieoficjalny nadburmistrz Berlina postawił mi kawę :D

28-10-2014 19:20

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.