string(15) ""
» Blog » Krótkie pozjawowe podsumowanko
14-02-2011 15:42

Krótkie pozjawowe podsumowanko

W działach: konwent, Zjava, Portal, RPG | Odsłony: 1

Krótkie pozjawowe podsumowanko
Dzięki wszystkim, którzy dali się skusić na Zjavie Portalowym eventom. Pękam z dumy patrząc na równy, biały słupek portalowego bloku w tabelce ze Zjavowymi prelekcjami, a jeszcze dumniejszy jestem ze świadomością, że i uczestnicy dopisali (co wskazywałoby na to, że nie tylko ilość, ale i jakość...). Dzięki Wam!

Super, że Zjava 2 wypaliła (500 uczestników - fiu, fiu; kto by pomyślał, że zgromadzi aż tyle impreza nastawiona wyłącznie na granie!). Jestem zagorzałym kibicem projektu o nazwie Zjava i polecam ją każdemu graczowi jako obowiązkowy punkt konwentowych rozjazdów. I to pomimo tego, że jest to zarazem konwent niekończących się korytarzy (liceum na Grójeckiej jest ogromne, a hasło "skocz tylko do gamesroomu i przynieś..." wiąże się z bez mała 15 minutową wyprawą) :)

Zobaczymy, jak prezentować się będą erpegowe statystyki orgów (kurde, zawaliłem i nie zapodałem kartki z moją Neuroshimową sesją; nic to!). Z tego, co udało mi się wyśledzić, sesji okołoportalowych było przeszło dziesięć - graliśmy i supportowaliśmy granie w Neuroshimę i Inspectres.

No właśnie - Inspectres. Przyzwyczajajcie się do widoku porąbanych ludzi w zielonych wdziankach zapewniających ochronę przeciwparanormalną na imprezach masowych :)

To jeszcze raz: dzięki wielkie wszystkim, z którymiśmy się na Zjavie bawili i tym, dzięki którym było to możliwe. Kolejny blok Portalu w Warszawie - na Avangardzie!

Komentarze


   
Ocena:
+1
Super, że Ci się podobało.

W imieniu organizatorów dziękuje za relacje.

Statystyki już dziś za kilka godzin.
14-02-2011 17:23

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.