Blog - Konwentowo

Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.

Polcon 2012 - Wrocławski Spacer

23-08-2012 08:35
5
Komentarze: 16
W działach: Konwentowo, Polcon 2012, Wrocław, informacyjnie, spotkania towarzyskie
Znalazło się kilka osób, które wyraziły chęć spotkania w czasie Polconu i odbycia spacerku po Wrocławiu, celem pogadania, pooglądania najważniejszych zabytków i tak dalej. Ponieważ sobota popołudnie wypada mi totalnie z możliwości oprowadzania, zostaje nam tylko piątek niestety, dlatego też chciałbym, abyśmy się zorganizowali jakoś w komciach. Proponowałbym godzinę 17.00 - nie powinno być już gorąco, ja będę po pracy i spokojnie dotrę na miejsce. Oczywiście jeżeli będzie jakiś problem - możemy to przestawić nieco. Miejsce zbiórki - tutaj mam problem, bo najlepiej byłoby się spotkać na Rynk...

Polcon 2012

17-08-2012 08:34
6
Komentarze: 17
W działach: Konwentowo, Spotkania towarzyskie, RPG
Polcon zbliża się wielkimi krokami. Właśnie zerknąłem sobie na polterowy spis ludzików, którzy mają zamiar pojawić się na konwencie i wpadło mi do głowy, że trza by było jakąś polterową schadzkę zrealizować. Może wycieczka po Mieście i kilka anedgotek? Mógłbym się nawet pisać na przewodnika ;) Oczywiście otwartym na wszelakie inne sugestie.

IZ na IS :)

19-09-2011 11:08
5
Komentarze: 1
W działach: Interface Zero, Inne Sfery, RPG, SWEPL, konwentowo
IZ na IS :)
No więc dzisiaj podrzucono mi na FB informację o tym, kiedy prowadzę prelekcję na Innych Sferach. Godzina jest nieco mordercza w moim odczuciu, ale nic to - jakoś trzeba będzie sobie dać radę. Tak więc oto oficjalna informacja: SALA RPG 2 PIĄTEK 22:00 – 23:00 Prezentacja Interface Zero Michał „Morel” Azarewicz Oczywiście na konwencie będę wcześniej, więc można się spotkać i pogadać zanim dojdzie do prelekcji. Oczywiście jestem w stanie poprowadzić coś krótkiego, a wiem że na pewno jednego ochotnika już mam, prawda Greg?