Blog - Interface Zero

Wyświetlono rezultaty 1-3 z 3.

IZ na IS :)

19-09-2011 11:08
5
Komentarze: 1
W działach: Interface Zero, Inne Sfery, RPG, SWEPL, konwentowo
IZ na IS :)
No więc dzisiaj podrzucono mi na FB informację o tym, kiedy prowadzę prelekcję na Innych Sferach. Godzina jest nieco mordercza w moim odczuciu, ale nic to - jakoś trzeba będzie sobie dać radę. Tak więc oto oficjalna informacja: SALA RPG 2 PIĄTEK 22:00 – 23:00 Prezentacja Interface Zero Michał „Morel” Azarewicz Oczywiście na konwencie będę wcześniej, więc można się spotkać i pogadać zanim dojdzie do prelekcji. Oczywiście jestem w stanie poprowadzić coś krótkiego, a wiem że na pewno jednego ochotnika już mam, prawda Greg?

Coolkonowa obecność

27-02-2011 13:39
12
Komentarze: 2
W działach: SWEPL, Interface Zero, spotkania towarzyskie
Coolkonowa obecność
No więc mamy już program Coolkonu. Jak wynika z rozpiski na konwencie pojawię się w sobotę i będę przez cały dzień "na obiekcie". Na pewno pojawię się o godzinie 16.00 w sali prelekcyjnej nr 2 na GRAmelowej prezentacji Nemezis. Potem zapraszam wszystkich na godzinę 19.00 do sali prelekcyjnej nr 4 na prezentacje Interface Zero. Mam zamiar poopowiadać co nieco o tym settingu, dlaczego jest fajny i warto będzie go kupić. Liczę też na pytania od publiki i dyskusję ;) Do zobaczenia w sobotę!

Nieco prywaty.

25-11-2010 22:20
9
Komentarze: 4
W działach: SWEPL, różne, rpg, Interface Zero
Nieco prywaty.
Ramel Interface Zero zapowiadał już jakiś czas temu. Potem dostałem opeera, że się nie pojawiłem na Innych Sferach na panelu wydawców, bo ponoć było sporo zainteresowanych systemem. A dlaczego o tym wspominam, skoro minęło już nieco czasu od tamtych wydarzeń? No cóż - wtedy już zapadła decyzja o zaangażowaniu się mojej skromnej osoby w ten jakże bliski mi projekt. Proxy prowadzi bloga o Interface Zero, na którym wylądował wywiad ze mną. Tam możecie przeczytać w czym pomagam Gramelowi przy IZ. W ramach promocji headcrash.pl zapraszam do lektury. KLIK