string(15) ""
» Blog » PBF Newsletter #4
01-12-2010 13:26

PBF Newsletter #4

W działach: redakcja, sesje forumowe, nowości, informacyjne, PBF | Odsłony: 0

PBF Newsletter #4
Tak, więc obiecałem, że nie będzie poślizgu prawda?
No cóż - pomyliłem się na całej linii, ponieważ ostatnio mam sporo na głowie.
Ale nie przedłużając przejdźmy do konkretów:

Nowe [i trwające] rekrutacje:
DibiZibi prowadzi jeszcze rekrutację do swojej sesji dla złodziejaszków. To już ostatnie chwile! DnD 3,5. Skarbiec Króla Lepkie Palce
Rozpoczęła się też rekrutacja do sesji Janusa w settingu Iron Kingdoms. Mechanika jaka będzie wykorzystywana to Pathfinder! CRS 16
daamian87 zaprasza na sesję w Luskan, gdzie gracze wcielają się w członków tajemniczych "Bezimiennych". Oczywiście na mechanice DnD 3.5 Nie wszystko co złe
I proszę. Po "Operacji Wotan" mamy kolejną sesję w Wolsunga! Tym razem mistrzuje Sespenar. Sesja ma tytuł Nadzwyczajny Flakon
slann postanowił poprowadzić Midnight'a. Sesja ma nazwę Krzyk w Kamieniu i skierowana jest do osób pełnoletnich.
No i na koniec erman, który postanowił poprowadzić coś w klimatach matrixa. Wstępnie były zawirowania dotyczące mechaniki, ale już wszystko wiadomo. d20 Modern Czy to sen?

Nowe sesje:
W kwestii nowych sesji niezłe tempo jest utrzymywane. I to cieszy, bo był taki moment, kiedy miałem wrażenie, że wszyscy zapadli w zimowy sen.
Klebern rozpoczął sesję piracką na morzach Faerunu. Mechanika DnD 3.5 Sesja nazywa się Z kostuchą za pan brat.
Rozpoczęła się sesja Ryśmaka w tajemniczym domu, w którym budzą się bohaterowie. Całość na mechanice DnD 3.5. Sami w domu!
Ferr-kon rozpoczął swoją sesję w uniwersum Starcrafta na mechanice M&M 2ed. Stażnicy Bramy
Ank rozpoczął sesję w Cyberpunka 2020. Dwóch graczy i z pozoru proste zadanie. Hardwired

W co chcielibyście zagrać?
Ostatnio mamy spory miszmasz. Padł pomysł sesji epickiej, lub około epickiej w DnD. Zebrało się sporo chętnych, jednak nikt nie kwapi się do prowadzenia. Odezwały się po raz kolejny głosy o Warhammera 2ed. a także poszukiwania graczy na Skyp'ie. Varmus zaproponował sesję otwartą w Świecie Dysku. Jak widać pomysłów sporo - czekam na realizację.

Na forum
No cóż - zakończył się Super Konkurs Opisu Obrazka Wygrał malahaj [gratuluję raz jeszcze!], nagrody rozesłane. Jestem bardzo zadowolony, bo odzew był spory, a prace na wysokim poziomie. Po za tym Klebern wrzucił do oceny moda do programu Vassal. A po za tym cisza, spokój. Pewnie do świąt się wszyscy szykują.

Skoro przejąłem newslettera po dream'ie chyba zmienię nieco jego formułę jeżeli chodzi o częstotliwość zamieszczania. Będą się one pojawiały co jakieś 3-4 tygodnie. Chyba, że od nowego roku pozbędę się części obowiązków i będę w stanie wrzucać notki częściej.

Stay tuned!

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.