Pamięć zwana imperium
string(15) ""
» Blog » Gracze erpegie to nołlajfy
25-11-2016 16:02

Gracze erpegie to nołlajfy

Odsłony: 387

No spoko, skoro już biegniesz z toporem to zadaj sobie jedno ważne, ale to zajmocno ważne pytanie: lubisz postapokalipsę, dystopię, ciężkie sci-fi (nie jakieś pedo-wojny czy inne srar-treki), cyberpunk i tym podobne klimaty? Jeśli nie, to zmykaj, jeśli tak to zapraszam dalej.

 

Postawiłem sobie bloga, nazwałem go GrimFiction i pisuję na nim o wyżej wymienionych. Z tego co polukałem, to raczej z polterem sobie nie wadzimy pod względem treści, bo tutaj za dużo takich klimatów nie ma.

Co u mnie imo fajnego: ano mnie jara dział szorty z niezłymi krótkometrażówkami, mocno polecam obejrzenie The Dust, Echo Torch, Hyper-Reality, Heart of the Sky i Terminator: Extermination. Ja dla mnie to perełki i wizualna uczta. Może spróbujcie na początek Terminatora i Heart of the Sky - trwają po 2-3 minuty, żeby obwąchać się z moim gustem, jak podpasi to HR i Echo Torch (absolutnie przegenialny imo, mięso trwa ok. 17 minut), a na koniec The Dust - to już prawie półgodzinny seans.

Z ciekawostek: Mad Shelia - chińska wersja Mad Maxa, fajny teledysk Metalliki do utworu Spit out the Bone, generalnie dominują krótkie newsiki-zajawki, bo zwyczajnie nie mam czasu na coś poważniejszego. Praca, dziecko, ponad 30ka na karku to już nie są żarty. No miałem ładnych kilka lat przerwy od fandomowania... Z rypygy to już mi zostało tylko czytanie podręczników, planszówki niektóre leżą jeszcze zafoliowane, nawet świeżutkie polskie wydanie Scythe:/ Życie.

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

KFC
   
Ocena:
0
Who cares. Popłacz mamusi. Over.
25-11-2016 18:35
Micronus
   
Ocena:
+1

Nie masz za grosz empatii.

25-11-2016 18:40
Exar
   
Ocena:
0

I w ogóle jest anty-polskie!

25-11-2016 18:45
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+1

Kupiłeś mnie Mad Sheilą... Wypas! 

25-11-2016 19:18

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.