Outpost 2
string(15) ""
» Blog » Podsumowanie ostatnich 9 miesięcy...
11-03-2009 13:41

Podsumowanie ostatnich 9 miesięcy...

Odsłony: 0

Czas mija nieubłagalnie. Minęło 9 miesięcy od mojego pierwszego i zarazem ostatniego wpisu. Nawet nie wiem kiedy to zleciało. Przez ten czas nie pokazywałem się na polterze zbyt często. Byłem po prostu niemal non stop zajęty. Jednocześnie sporo się zmieniło. Najważniejsze zmiany dotyczyły pracy. Od listopada pracuję w Metropolis Software i pracuję jako concept artist przy dużym projekcie Shootera.
Chciałbym się też pochwalić, że udało mi się dostać dość znaczącą nagrodę w challange'u serwisu CGtalk.com "Steampunk: Myth and Legend" w kategorii Landscape/Matte Painting. Wyniki można zobaczyć tutaj: http://features.cgsociety.org/story_custom.php?story_id=4936&page=3 . Cieszy fakt, że w międzynarodowej scenie na 12 dodatkowych kategorii 3 pozycję zajęli Polacy.

Do tego trochę mniejszych o których na razie nie będę wspominał

Startuję też czasem w bitwach concept artowych na digarcie (tam jako Marmad).
http://moderatorzy.pl/titos2k/dacab/index.php

Głównie służy to motywacji, aby robić coś jeszcze dla siebie. Coś więcej poza szkicami do szuflady.

Już niedługo ukazać ma się Klanarchia przy której prace nad ilustracjami skończyłem jeszcze w tamtym roku.

O mniejszych zleceniach, które przeszły przez moje ręce raczej wspominał nie będę. Obecnie pracuję też nad jednym projektem z którego mam nadzieję wyjdzie coś fajnego.

Niestety obecnie brakuje w moim życiu czasu na RPG ... nie ma też za bardzo z kim. Podręczniki do DnD się kurzą (choć jeszcze co jakiś czas coś kupię). Figurki Orc Boyz z WH 40k siedzą spokojnie zapakowane w pudełka. Karty do Magic: the Gathering kupuję już praktycznie tylko dla ilustracji.
Z książkami nie jest tak źle, bo poczytam coś jadąc do pracy, ale też nie przerabiam tego za dużo.

To by było na tyle...
Jeśli kogoś interesuje co tam tworzę, to zapraszam na mojego artbloga. Choć ostatnio nieco zaniedbany, to jednak znajdziecie tam trochę częstsze aktualizacje, szkice i prace oraz informacje nad czym pracuję...

http://www.queryland.blogspot.com/

Komentarze


Darken
   
Ocena:
0
Rozwiązanie, to granie przez internet. Skype się kłania.
11-03-2009 18:33

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.