» Blog » Weekly Update
17-11-2010 00:44

Weekly Update

W działach: blog, konwenty | Odsłony: 1

Weekly Update
Yo.


Wróciłem z Falkonu i odespałem. Było fajnie, bawiłem się świetnie i konwent za bardzo mi w tym nie przeszkadzał. Cudownie było spotkać masę starych znajomych i nawiązać kilka nowych znajomości :-)

Zwycięzcą listy pozdrowień i laureatem Serdecznego Pozdro zostaje Julian zwany Czurkiem, z którym miałem okazję tylko wymienić uściski na kortyarzu (nie mogę się doczekać okazji, żeby wreszcie spędzić trochę więcej czasu - tak jak na Polconie w Łodzi!). Osobne pozdroxy pędzą do Magdy i Maćka, M4tiego i M4jka, Puszonka, Korniszonka, Morphei, Szczura, Skobla, Gerarda, Multideja, Litwina, Szarka, mojego Tęczowego Obozu - Asi, Kasi i Ani, Marka Mydla, Ortha, Ertaia, Foki, Aeth, Gorima, Martvej, Shenry, Oddtaila, Cravena, Ady z bratem, Księżniczki i Kierownika, Urka, Puca, Artura Marsa, rinca, beacona (gratzy za PMM!), ajfla, Chimery, Elmy, Micala, Ailen i jej brata, Selekcji, Suprajza oraz całej masy innych osób, z którymi miałem się przyjemność zetknąć.

Przy okazji muszę się pochwalić, że wrzuciłem na Ęternet filmiki z sesji Sea Draculi - można je obejrzeć na moim AP-kowym blogu. To rewelacyjna gra i jeśli ktoś twierdzi inaczej, niech odważy się w nią z nami zagrać! Hell yeah! To jest wyzwanie!

Poza tym na Falkonie mieliśmy okazję znów zagrać w Miss Schiffer's School for Young Ladies of Quality - i wyszło bardzo sympatycznie. Prócz tego dwie sesje Wolsunga, Apocalypse World, Chronicles of Skin i Morderstwo w Katedrze z autorem - Urkiem. Dość dużo grania, jednak nastawiałem się na dwa razy tyle - cóż, nie można mieć wszystkiego (a i zdrowie już nie to).

Miałem jeszcze napisać, że 15 gier w 15 minut, ale o tym będzie później i tutaj.

Ilustracją do notki jest dzisiejsza radosna karta do Warstorma, która wpadła do kolekcji za jedyne 60k. Kto gra - wie, jak wielki can-of-whupass oznacza ten bzidki troll :-D


l.

Komentarze


Kot
   
Ocena:
0
Ten troll to aluzja do Borejki? :P
17-11-2010 00:46
lucek
   
Ocena:
0
Nie, zupełnie?
A poza tym ja z kol. Borejką mam bardzo dobre, koleżeńskie układy, które, mam nadzieję, kiedyś (wreszcie) uda nam się przypieczętować po staropolsku.

Troll jest sam z siebie - bo jest bardzo cennym naytkiem dla mnie. Dzięki niemu, moje trupy będą bić jeszcze bardziej i jeszcze mocniej. 3 z przodu + Disease zdejmuje 70% piechociarstwa od strzału. 6 z tyłu plus wspomniane Disease oznacza, że mobek przeżyje co najmniej trochę, dodatkowo utrzyma go na powierzchni Regeneracja. 10 w Ready to, przy takim KONIU nic, po prostu nic. Dlatego jest świetny i cieszę się, że go kupiłem :-)


l.
17-11-2010 00:50
Mayhnavea
   
Ocena:
0
Ha, toż to grand prix większej wagi niż jakiś pms. ;)))
Dzięki i Re:uściski, daj znać np. jak będziesz się kręcił gdzieś w okolicy Łodzi.
17-11-2010 03:11
Kot
   
Ocena:
0
No wiesz, w moich oczach Borejko się zrehabilitował już dawno (m. in. za sprawą Wolsunga i wpisu w bestiariuszu), tyle że ten troll wygląda trochę bagiennie. :P
17-11-2010 15:09

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.