string(15) ""
» Blog » "Kwiat Paproci" wygląda spod śniegu
26-10-2012 16:33

"Kwiat Paproci" wygląda spod śniegu

Odsłony: 10

Od piętnastego września minęło już mnóstwo czasu, dwa zgłoszone projekty doczekały się wydania w formie elektronicznej, echa werbli przebrzmiały a o "Kwiecie Paproci" cicho.

Tymczasem przez cały ten okres trwały prace edytorskie nad projektem, dodano lub zmieniono całe mnóstwo rzeczy w samej grze, a dzięki zigzakowi, który cierpliwie znosił moje przywiązanie do oryginalnej ilustracji okładkowej, posiada ona również bardzo ładną oprawę graficzną. I w końcu po ponad miesiącu starań gra przybrała pierwszą formę fizyczną. Tutaj można przeczytać o tym, jak to wygląda.

Wersja PDF będzie dostępna wkrótce, w dwóch miejscach: na zewnętrznym blogu zigzaka i tutaj, gdyby ktoś potrzebował alternatywy (wrzucę plik na serwis hostingowy). Rzecz najważniejsza, czyli kopie wersji papierowej zostaną rozdane najprawdopodobniej na lutowej ZjAvie (o ile nie będzie to problemem dla organizatorów). Ile sztuk będę miał ze sobą: nie wiem. To zależy od tego, ile mi ich zostanie po obdzieleniu mojej drużyny erpegowej oraz bliższej i dalszej rodziny, która koniecznie chce zobaczyć, co też za "te gry" wytworzył potomek.

Komentarze


~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
A to nie krokus spod śniegu wyrasta? :)

z.

Kwiat Paproci dostanie osobną stronę z materiałami na zigzak.monochrome.pl tuż obok Instytutu Pamięci Fundomowej :)

Lordzie Koniu, planujesz jakieś dodatki, rozszerzenia, scenariusze?
26-10-2012 16:41
Lord Koniu
   
Ocena:
0
Obecność dodatków, rozszerzeń, scenariuszy, bestiariuszy i innnych -uszy jest uzależniona od odbioru gry. Jeśli będzie zainteresowanie, odbiór pozytywny (lub "konstruktywnie krytyczny") - czemu nie. Jeśli będę musiał wciskać ludziom podręczniki na siłę a wracając ze ZjAvy zobaczę cały nakład w przyszkolnym śmietniku - szkoda czasu mojego i odbiorców.
26-10-2012 16:47
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Myśl pozytywnie :)
26-10-2012 16:49
44231

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Hej, a gdzie można konkretnie poczytać coś więcej o tej grze?
26-10-2012 17:50
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Kwiat Paproci
Autor - Rafał "Lord Koniu" Sejlis

Urban fantasy. Miasto Cudów, miejsce poza przestrzenią i czasem, które jest bramą z której można przejśc do wielu rzeczywistości i wymiarów. Miasto, które dotknął Upadek, zapowiedź Apokalipsy, a jednak wszystko toczy się sennie, blado, bez celu - choc trwa Wojna. Bohaterowie, przypadkowo zdawałoby się Oświeceni, to ludzie którzy widzą więcej niż inni - ich ciała zaś zdobią tajemnicze tatuaże, których znaczenia nie znają. Oświeceni szukają siebie nawzajem w dziwnym Mieście Cudów, ale co ważniejsze - szukają informacji o nadciągających wydarzeniach, a najbardziej - Kwiatu Paproci, który może spełnic każdą prośbę. Cena za odnalezienie go jest jednak wysoka.
Mechanika własna.
26-10-2012 18:12
~

Użytkownik niezarejestrowany

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.